بازدید: 8

جمله جنجالی قطبی درباره جنگ ایران با صدام

منبع : تابناک کد خبر: 1671912
همانطور که گروه‌های مختلفی در خوزستان هشت سال با صدام حسین جنگیدند، اگر فولاد هم بخواهد موفق باشد باید مثل زمان جنگ یکدست شود. خوزستان باید عشقش و مردانی که برای این سرزمین جان دادند را زنده کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حق ما مقابل سپاهان تساوی نبود اما در صحنه پنالتی حق مان خورده شد.

به گزارش تابناک ورزشی، افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان گفت: احساسات زیادی درونم است و خوشحال شدم دیدم مردم خوزستان ما را تشویق کردند. آن ها امروز جوی بین المللی ساختند. بازیکنانم امروز موقعیت های خوبی ساختند و با گرفته شدن پنالتی حقمان خورده شد. با این حال بازیکنانم در بیست دقیقه پایانی مثل شیر برگشتند. تمام ایران و آسیا دیدند که فولاد زنده است و آینده روشنی دارد.

او همچنین در واکنش به اعتراض یک خبرنگار به تعویض هایش بیان کرد: شما وقتی مربی شدید تعویض های دلخواه تان را انجام دهید. بعد از این بازی قشنگ، درباره خود بازی صحبت کنیم بهتر است. سرمربی فولاد همچنین بیان کرد: احترام زیادی برای آقای قلعه نویی قائلم. شاید احساسات تان در کنار زمین اجازه ندهد بازی را دقیق ببینید. معتقدم امروز حق فولاد، برد بود.

قطبی افزود: همانطور که گروه های مختلفی در خوزستان هشت سال با صدام حسین جنگیدند، اگر فولاد هم بخواهد موفق باشد باید مثل زمان جنگ یکدست شود. خوزستان باید عشقش و مردانی که برای این سرزمین جان دادند را زنده کند. اگر فولاد یکدست شود و همه برای پیشرفت خوزستان تلاش کنند، می تواند در فوتبال ایران بدرخشد.

سرمربی فولاد در بخش دیگری از نشست خبری در دفاع از تعویض هایش تصریح کرد: در فوتبال اگر تعویضی می کنیم و پیروز می شویم می گویند تعویض طلایی بود. طرح صحبت هایی درباره تعویض آسان است اما من فکر می کنم تعویض هایی که من کردم به موقع بودند. گاهی اوقات بازیکنان جایگیری مناسب و بازی خوانی خوبی نداشتند. گروهی از بازیکنان عقب و گروهی به جلو می رفتند. باید به آن ها حق دهیم چون برای اولین بار در این ورزشگاه بازی می کردند و شوکه شده بودند. البته سپاهانی ها باتجربه تر بودند چون تیم پرمهره ای است.


جمله جنجالی قطبی درباره جنگ ایران با صدام
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها