بازدید: 24

مشکل فنی در شورولت کوروت جدید؛ بهترین خودرو‌ی اسپرت آمریکایی +تصاویر

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1671671
کوروت جدید که در مراحل آزمایش فنی قرار دارد به دلیل توان خروجی زیاد موتور، دچار آسیب شد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، شورولت کوروت جدید یکی از داغ ترین اخبار خودرویی چند ماه گذشته به شمار می رود. مهم ترین علت داغ بودن اخبار مربوط به نسل جدید کوروت این است که این خودروی اصیل برای اولین بار به جای موتور جلو به یک سوپر اسپرت موتور عقب (میانی) تبدیل می شود. کوروت که یکی از پرطرفدار ترین خودرو های شرکت شورولت و یکی از بهترین خودرو های اسپرت آمریکایی محسوب می شود قرار است در نسل جدید خود توانی بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ اسب بخار داشته باشد که نسخه ۱۰۰۰ اسب بخاری قرار است به یک یا چند موتور برقی کمکی نیز مجهز باشد.

مشکل فنی در شورولت کوروت جدید؛ بهترین خودرو ی اسپرت آمریکایی +تصاویر

با این وجود به دلیل مشکلات فنی موجود در مراحل آزمایش این خودرو، تولید و معرفی آن برای چند ماه به تعویق افتاده است. مشکلات فنی این خودرو شامل سه مورد اصلی می شود. مورد اول به بخش طراحی و مهندسی موتور خودرو بازمی گردد که به گفته منابعی آگاه، مشکلات آنقدر زیاد است که مهندسان شورولت زمان کافی برای حل آن نداشته اند.

مشکل دوم که مشکلی عجیب نیز محسوب می شود توان زیاد پیشرانه گزارش شده است. ظاهرا مشکل اصلی پیشرانه نیرومند این خودرو دشواری کنترل توان خروجی آن است به طوری که توان بیش از حد خروجی به ساختار موتور آسیب می‎زند. بیشترین آسیب وارد شده در بخش های آلومینیومی موتور است که کشش مقاومت دربرابر فشار حاصله از تولید توان ۱۰۰۰ اسب بخار را ندارد. از سوی دیگر گزارش شده که این توان خروجی بالا موجب شده که بخش شیشه ای درپوش موتور در حین مراحل آزمایشی بشکند.

مشکل فنی در شورولت کوروت جدید؛ بهترین خودرو ی اسپرت آمریکایی +تصاویر

جزییات مشکل سوم، اما کاملا مشخص نیست. با این وجود منابعی در اینباره گفته اند که اختلافاتی میان مهندسان و طراحان خودرو در برخی قسمت ها وجود دارد. برخی دیگر نیز این مشکلات را به عدم توافق بر سر طراحی فضای داخلی خودرو نسبت داده اند. با تمام این تفاسیر نسل جدید کوروت قرار است اواخر تابستان امسال معرفی شود. هرچند بنظر می رسد که در صورت حل نشدن این مشکلات، معرفی آن بیش از پیش به تعبیق بی افتد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

انتهای پیام/

 


مشکل فنی در شورولت کوروت جدید؛ بهترین خودرو‌ی اسپرت آمریکایی +تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها