بازدید: 30

پاساژ پایتخت تهران دچار حریق شد

منبع : فرارو کد خبر: 1670537
ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان بعد از مدتی متوجه شدند منبع این دود، آتش‌سوزی در طبقه سوم این ساختمان است، افزود: آتش‌نشانان در حال حاضر مشغول انجام عملیات و اطفا حریق هستند و خوشبختانه این حادثه تاکنون تلفات جانی نداشته است.

پاساژ کامپیوتری پایتخت در خیابان میرداماد تهران ساعتی پیش دچار حریق شد که عوامل آتش نشانی از چند ایستگاه در حال اطفا حریق هستند.

به گزارش ایرنا، اکنون نیروهای چندین کلانتری همجوار جهت برقراری نظم و امنیت پیرامونی محیط در محل حاضر هستند.

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این باره در گفت وگو با خبرنگاران گفت: در پی اعلام انتشار دود از مجتمع پاساژ پایتخت واقع در خیابان میرداماد آتش نشانان به محل حادثه اعزام شده و پس از ورود به این مجتمع تجاری منبع دود را جستجو کردند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان بعد از مدتی متوجه شدند منبع این دود، آتش سوزی در طبقه سوم این ساختمان است، افزود: آتش نشانان در حال حاضر مشغول انجام عملیات و اطفا حریق هستند و خوشبختانه این حادثه تاکنون تلفات جانی نداشته است.

وی با یادآوری اینکه دود ناشی از این آتش سوزی تا طبقه پنجم این ساختمان را فرا گرفته بود، ادامه داد: پس از اعلام این حریق پنج ایستگاه آتش نشانی به همراه سه نردبان در محل حاضر شدند و هم اکنون عملیات اطفا حریق از سوی آتش نشانان به اتمام رسیده و آتش به طور کامل خاموش شده است.

ملکی گفت: آتش نشانان اکنون در حال تخلیه دود و ایمن سازی محل هستند.


پاساژ پایتخت تهران دچار حریق شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها