بازدید: 15

برتری مقابل النصر یکی از بزرگترین پیروزی‌های نمایندگان ایران مقابل تیم‌های عربستانی بود/ انتظار ندارم همه این برد را درک کنند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1666479
سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: برد مقابل النصر عربستان یکی از بزرگترین پیروزی‌های نمایندگان ایران مقابل تیم‌های عربستانی بود.

سعید آذری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مقابل النصر عربستان در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این یکی از بزرگترین پیروزی های نمایندگان ایران مقابل تیم های عربستانی بود. حتی اگر قرار بود در عرصه بین المللی میلیارد ها هم هزینه کنیم نمی توانستیم چنین پیروزی ارزشمندی به دست بیاوریم.

وی افزود: به هر حال ما یک پیروزی فوق العاده برای کشورمان به دست آوردیم، ولی متاسفانه به این بازی زیاد پرداخته نشد. شاید اگر این پیروزی برای تیم های دیگری بود بازتاب بیشتری داشت و کلی فضای تبلیغاتی ایجاد می شد، ولی در مجموعه توجهی به این پیروزی بزرگ ذوب آهن نشد. ما با همه وجود برای سرافرازی نام ایران در این بازی جنگیدیم و مقابل حریفی به برتری رسیدیم که تمام سازوکار های تبلیغاتی خود را به کار گرفته بود تا ما را شکست دهد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: وقتی پای کشورمان وسط باشد حتی اشتباهات داوری هم نمیت واند جلوی ما را بگیرد ولی متاسفانه نه تنها برای ما کاری نشد بلکه سریع و ساده از کنار این پیروزی ارزشمند رد شدند. من انتظار ندارم همه این پیروزی را درک کنند اما در روز های پایانی سال پیروزی ارزشمندی به دست آوردیم و از این بابت خوشحالیم.

انتهای پیام/


برتری مقابل النصر یکی از بزرگترین پیروزی‌های نمایندگان ایران مقابل تیم‌های عربستانی بود/ انتظار ندارم همه این برد را درک کنند
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها