بازدید: 9

وزارت دفاع روسیه حمله هوایی تلافی‌جویانه به منطقه کاهش تنش سوریه را رد کرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1663727
وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد گزارش‌ها درباره حمله هوایی تلافی‌جویانه به منطقه کاهش تنش سوریه با واقعیت مطابقت ندارند.

وزارت دفاع روسیه حمله هوایی تلافی جویانه به منطقه کاهش تنش سوریه را رد کردبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز (دوشنبه) با انتشار بیانیه ای دست داشتن این کشور در حملات هوایی اخیر به منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه را رد کرد.

در این بیانیه آمده است: گزارش هایی در برخی رسانه ها منتشر شده است که حاکی از دست داشتن روسیه در حملات هوایی اخیر به منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه است. این گزارش ها با واقعیت مطابقت ندارند.

روزنامه کومرسانت چاپ روسیه اوایل امروز در گزارشی از حضور نیرو های هوا و فضای روسیه در حمله هوایی اخیر به منطقه کاهش تنش ادلب خبر داد. به نوشته این روزنامه، حمله هوایی در پاسخ به نقض آتش بس از سوی تروریست ها بوده است. ترکیه نیز چنین حمله را تایید کرده است.

ادلب یکی از آخرین مناطقی است که تروریست ها از جمله تروریست های جبهه النصره همچنان در آن فعال هستند. علی رغم توافق برای کاهش تنش و آتش بس، تروریست ها همچنان به نقض آتش بس ادامه می دهند. روز گذشته، مقامات روسیه اعلام کردند تروریست ها در منطقه کاهش تنش طی ۲۴ ساعت ۱۷ مرتبه آتش بس را نقض کرده اند.

انتهای پیام/


وزارت دفاع روسیه حمله هوایی تلافی‌جویانه به منطقه کاهش تنش سوریه را رد کرد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها