بازدید: 10

عجیب‌ترین متهم دادگاه هدایتی؛ او کیست؟ +عکس

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1663039
هانیه پهلوان یکی از متهمان گروه هدایتی مدعی شد که زن خانه‌داری است که به اعتبار اطمینان به همسرش مدیرعاملی یکی از شرکت‌های گروه هدایتی را پذیرفته است.
صراط:

سومین جلسه رسیدگی به اتهامات گروه حسین هدایتی صبح دیروز در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی اسدالله مسعودی مقام برگزار شد و قاضی هانیه پهلوان را به جایگاه فراخواند و جرم معاونت در اخلال در نظام اقتصادی کشور را به وی تفهیم کرد.

عجیب ترین متهم دادگاه هدایتی؛ او کیست؟ +عکس

نامبرده با رد اتهام وارده گفت: شوهرم امین میزبان که کارمند آقای یقینی بود به من گفت که می خواهد مدیرعامل شرکت شود، اما چون ۲ میلیون بدهی به بانک مسکن دارد نمی تواند و از من خواست مدیرعاملی را بپذیرم تا او خودش کار ها را انجام دهد.

عجیب ترین متهم دادگاه هدایتی؛ او کیست؟ +عکس

وی با اشاره به اینکه شرکت ها از سال ۸۶ تاسیس شده بود، اما من سال ۹۱ مدیرعامل بودم، گفت:، چون بچه کوچک داشتم یا هفته ای یک بار به شرکت می رفتم و یا سربرگ های سفید را به خانه می آوردند و من امضا می کردم. من آقای یقینی را اصلا ندیدم، اما نماینده او نیما مقدم همیشه در شرکت بود. یک بار به شعبه رفتیم قرار بود شرکت ها را واگذار کند همسرم تعدادی چک سفید آورد که من امضا کنم گفتم این ها چیست آیا مشکلی برای من ایجاد نمی کند؟ همسرم به من گفت: من کاری نمی کنم که مشکلی برای تو ایجاد شود به آقای مقدم هم گفت: برای واگذاری شرکت ها باید این چک ها را بدهیم. شوهرم همکار با آقای یقینی بود و او را می شناخت.

عجیب ترین متهم دادگاه هدایتی؛ او کیست؟ +عکس

در ادامه وکیل متهم نیز در دفاع از موکل خود با اشاره به اینکه به علت عامدانه نبودن اقدامات موکلش و تبانی آقایان هدایتی و موسوی نژاد برای فریب او و اطمینانی که همسر متهم به آقای یقینی داشته اقدامات متهم عامدانه نبوده و اتهامات او مورد قبول نیست، افزود: موکل من از تشکیل شرکت طراحی پویان اطلاعی نداشته آقای یقینی پرسنل شان را وادار به تاسیس شرکت و معرفی آن ها به هدایتی می کرده و بعضی از این شرکت ها را به مبلغ ۹ میلیارد تومان به هدایتی فروخته است.

وی سپس در توضیح بی گناهی موکلش به تبانی بین یقینی، هدایتی و موسوی نژاد اشاره کرد و گفت: موکلم پیش از این گفت که در یک مورد نماینده یقینی و موسوی نژاد برای گرفتن دسته چک در شعبه حاضر شده اند و پس از گرفتن دسته چک نماینده یقینی آن را به موسوی نژاد تحویل داده است.

وی سپس خواستار مواجهه بین یقینی، هدایتی و موسوی نژاد شد و گفت: در صورت مواجهه مشخص خواهد شد که هدف از دادن پاداش و اضافه کار به کارمندان آقای یقینی در ازای تاسیس شرکت و گرفتن وام چه بوده است.

اصرار قاضی بر فرار یکی از متهمان پرونده حسین هدایتی؛ نماینده دادستان: یقینی از بیمارستان فرار کرد


عجیب‌ترین متهم دادگاه هدایتی؛ او کیست؟ +عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها