بازدید: 10

بخت بالای جو بایدن و برنی سندرز برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1660945
نتایج نظرسنجی‌های اولیه در ایالت آیووا از بخت بالای جو بایدن و برنی سندرز برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا حکایت دارد.

به گزارش  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، نتایج نظرسنجی های اولیه در ایالت آیووای آمریکا نشان می دهد جو بایدن، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا و برنی سندرز، سناتور دموکرات از بخت بالایی برای پیروزی در انتخابات سال ۲۰۲۰ این کشور که حدود ۱۱ ماه دیگر برگزار می شود، برخوردار هستند.

بر این اساس، جو بایدن که هنوز به طور قطعی نامزدی خود را در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا اعلام نکرده است، در صورت شرکت در رقابت های انتخاباتی از بخت بالایی برای پیروزی دموکرات ها در ایالت آیووا برخوردار است. ۲۷ درصد از شرکت کنندگان این نظرسنجی اعلام کردند از این نامزد دموکرات حمایت خواهند کرد. این در حالی است که برنی سندرز، سناتور دموکرات ایالت ورمونت که در رقابت های انتخاباتی سال ۲۰۱۶ به نفع هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها کناره گیری کرد، با ۲۵ درصد پس از جو بایدن، بخت بالایی برای پیروزی در این ایالت دارد.

الیزابت وارن، سناتور دموکرات ایالت ماساچوست آمریکا با ۹ درصد و کاملا هریس، سناتور دموکرات ایالت کالیفرنیا با ۷ درصد، بخت چندانی برای کسب آرای ایالت آیووا ندارند. 

این نظرسنجی اولیه که با همکاری مشترک شبکه سی ان ان و پایگاه مدیا کام انجام شده است نشان می دهد، نامزد های انتخاباتی ناشناخته برای رقابت با سندرز و بایدن و پیروزی در ایالت آیووا بخت چندانی ندارند و باید نهایت تلاش خود را داشته باشند.

انجمن حزبی دموکرات ها قرار است ۳ فوریه ۲۰۲۰ برگزار شود. پنجاه و نهمین انتخابات آمریکا برای ۳ نوامبر سال ۲۰۲۰ [۱۳ آبان ۱۳۹۹] برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/


بخت بالای جو بایدن و برنی سندرز برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها