بازدید: 11

شنبه؛ بارش برف و باران و وزش باد شدید در کرمان و سیستان/کاهش دید افقی و کیفیت هوا در خراسان جنوبی و یزد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1658040
سازمان هواشناسی اعلام کرد: روز شنبه بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی در برخی نقاط استان‌های یزد، نیمه شمالی اصفهان، غرب قم، نیمه جنوبی سمنان، ارتفاعات کرمان؛ وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا در مناطقی از هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و یزد پدیده غالب خواهد بود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، به اطلاع می رساند به سبب تشدید فعالیت سامانه بارشی از بعدازظهر امروز بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی در برخی نقاط استان های مرکزی، نیمه جنوبی همدان، نیمه شرقی لرستان، ارتفاعات شمال شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، شمال و غرب اصفهان، قم، گیلان، غرب مازندران، تهران، البرز و قزوین پیش بین می شود.

روز شنبه بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی در برخی نقاط استان های یزد، نیمه شمالی اصفهان، غرب قم، نیمه جنوبی سمنان، ارتفاعات کرمان؛ وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا در مناطقی از هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و یزد پدیده غالب خواهد بود.

طی این مدت در جاده های کوهستانی این استان ها لغزندگی جاده ها، کولاک برف و کاهش دید و لغزندگی جاده های کوهستانی، مه آلودگی و کاهش دید رخ خواهد داد. از این رو به هموطنان عزیز، ارگان ها و سازمان های مسئول توصیه می گرددجهت جلوگیری ازخسارات احتمالی تمهیدات لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/


شنبه؛ بارش برف و باران و وزش باد شدید در کرمان و سیستان/کاهش دید افقی و کیفیت هوا در خراسان جنوبی و یزد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها