بازدید: 20

بازار شیشه مطلوب است/ صادرات شیشه به کشور‌های حوزه خلیج فارس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1651378
رئیس اتحادیه فروشندگان شیشه و آئینه گفت: هم اکنون بازار شیشه ساختمانی در کشور مطلوب است و مشکل چندانی دراین بازار دیده نمی شود.

بازار شیشه مطلوب است/ صادرات شیشه به کشور های حوزه خلیج فارسمحمدعلی قنبری رئیس اتحادیه شیشه و آئینه در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضع شیشه و آئینه در کشور گفت: هم اکنون بازار شیشه ساختمانی در کشور مطلوب است و مشکل چندانی در این بازار  دیده نمی شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه تولید شیشه در کشور مشکلی نداریم اظهار کرد: هم اکنون بسیاری از کارخانه ها در بازار در حال فعالیتند و از تولید روزانه ۵۰۰ هزار متر مربع شیشه و آئینه در کشور، حدود ۴۰ درصد آن به کشور های حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، اروپا و ترکیه صادر می شود.

بیشتر بخوانید: تولید ۵۵۰ هزار مترمربع شیشه در کشور/ کشور از نظر تولید شیشه مشکلی ندارد 

قنبری با بیان اینکه صددرصد مواد شیشه و آئینه در داخل تامین می شود اظهار کرد: مصرف شیشه صرفا در حوزه ساختمان سازی خلاصه نمی شود و  تأمین نیاز شیشه قفسه ها، ایستگاه های اتوبوس، میز ها و شیشه های ضد گلوله باعث تنوع و تکثر قابل توجه تولیدات در این حوزه شده است.

به گفته وی، یکی از محسنات تولید شیشه جام آن است که بخش خصوصی بر آن حاکم است و دولت دخالتی در آن ندارد.

قنبری با بیان اینکه این صنعت از نمونه های توانمند در کشور به حساب می آید افزود: امیدواریم  با توسعه و رونق به پیشرفت های خوبی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

صنعت شیشه از نمونه های توانمند در کشور به حساب می آید

بازار شیشه مطلوب است/ صادرات شیشه به کشور‌های حوزه خلیج فارس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها