بازدید: 5

سردار سلامی: دشمن را در گام اول انقلاب متوقف کردیم

جانشین فرمانده کل سپاه گقت: دشمنان را مانند گذشته نابود خواهیم کرد. دشمن را در گام اول متوقف کردیم و امروز نوبت تعقیب آنان است و پیروزی حتمی است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» روز جمعه درشانزدهمین مجمع خیرین موسسه خیریه امدادگران عاشورا افزود: مردم ما آموخته اند که برای عظمت و رشد و پیروزی در جنگ اقتصادی همه باید با هم همراه شویم.
وی افزود: خداوند برای هر انفاقی، ۷۰۰ برابر جایگزین می کند و تنها راه نجات از هلاکت را قرآن قرار داده که گنجینه گرانبها است.
سردار سلامی افزود: از دشمن هرگز هراسی نداریم چرا که آن ها را در میدان آزموده ایم و اگر اراداه کنیم و برنامه ریزی داشته باشیم، پیروز خواهیم شد و دشمنان را مانند گذشته نابود خواهیم کرد که البته دشمن را در گام اول متوقف کردیم و امروز نوبت تعقیب آنان است و پیروزی حتمی است.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: در فلسفه غرب، علم وقتی پیشرفت می کند، ظرفیت انهدام چند بار سیاره زمین را بوجود می آورد؛ علم شیمی و فیزیک و بیولوژیک رشد می کند و ظرفیت انهدام بشر را بوجود می آورد.
سردار سلامی افزود: انسان غرب تربیت شده آن مکتب است که بمب اتم می سازد وقتی علم شیمی پیشرفت می کند، سلاح شیمیایی می سازد، دانش پزشکی پیشرفت می کند و میکروب هایی ویرانگر که نسل ها را می تواند نابود کند، ساخته می شود.
وی گفت: آمریکا نخستین اقتصاد برتر جهان است و امروز با بیش از ۴۰ میلیون انسان زیر خط فقر که نمی توانند خدمات بهداشتی دریافت کنند، مواجه است.
وی افزود: ما در کشور در تحریم همه جانبه اقتصاد جهانی زندگی می کنیم، اما همچنان روح نشاط و شادابی و زندگی پابرجاست، چرا که دایره توجه اسلام همه بشریت است نه فقط مسلمانان را نجات دهد بلکه همه بشریت را احیا کرده است.
وی ادامه داد: با این فلسفه طبیعی است که غم و شادی را تقسیم می کنیم و برای برطرف کردن فقر از چهره مردم تلاش می کنیم؛ اجازه نمی دهیم ناامیدی و یاس و فقر که از وعده های شیطان است، بر جامعه ما حاکم شود.
سردار سلامی ادامه داد: بشریت باید از ذلت، بردگی و اسارت فقر و درماندگی نجات یابد؛ آزادی و کرامت احیا شود، بر این اساس آن جامعه و مکتبی که به ارزش های انسانی متکی است، هرگز نمی شکند؛ امروز دشمنان ما دوست دارند مردم ما بیمار، افسرده و ناامید باشند، این در حالی است که مکتب ما مطمئن و مستحکم است.
وی افزود: کاری که امروز مردان عرصه کمک و امداد در زمینه محرومیت زدایی در زمینه های بهداشت و درمات و هر اقدام خیر دیگری که انجام می دهند، همه جهاد در راه خداست.

سردار سلامی: دشمن را در گام اول انقلاب متوقف کردیم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها