بازدید: 16

اقدام عجیب متهم در جلسه دادگاه! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1637656
متهم آمریکایی با اقدام عجیب خود در جلسه دادگاه موجب حیرت قاضی و حاضران شد.

اقدام عجیب متهم در مقابل قاضی دادگاه! + فیلم// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام عجیب یک متهم آمریکایی در پایان جلسه یکی از دادگاه های این کشور سوژه رسانه ها شد. این مجرم اهل اوهایوی آمریکا پس از صدور رای نهایی دادگاه ناگهان در مقابل چشمان قاضی و حاضران  به وکیل خود حمله ور شد و یک مشت به صورت او کوبید. " دیوید چیسلتون" هنگامی به وکیل خود حمله ور شد که در پایان جلسه دادگاه اعلام شد او باید ۴۷ سال را در زندان بگذراند.

در ویدئویی که منتشر شده است چیسلتون در حالی که در جایگاه متهم ایستاده پس از قرائت حکم توسط قاضی دادگاه ناگهان به وکیل خود که در سمت چپ او قرار گرفته است حمله ور شده و در حالی که دستانش با دستبند بسته شده است یک مشت به صورت او می کوبد. این ویدئو که توسط دوربین بدنی یکی از ماموران حاضر در دادگاه تهیه شده است نشان می دهد که " آیرون بروکلر" وکیل متهم، پس از اصابت ضربه به صورتش روی زمین پرتاب می شود. در ادامه ماموران و حاضران در جلسه دادگاه بلافاصله وارد عمل شده و او را از جلسه دادگاه خارج می کنند. این مرد آمریکایی به اتهام خشونت خانگی، ایجاد حریق عمدی و خشونت علیه حیوانات در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفته بود.

آقای بروکلر، وکیل متهم در این باره به NBC گفت: " من به سمت چیسلتون برگشتم تا به او بگویم با وجود این حکم من با او خصوصی در زندان ملاقات خواهم داشت و سعی می کنم در صورت امکان مدت زمان محکومیت زندان او را کاهش دهم. اما پیش از آنکه حرفم را آغاز کنم او به من ناسزا گفت و به من حمله ور شد. "

گفتنی است؛ پس از این حادثه این وکیل برای مداوا به بیمارستان منتقل شد. این در حالی است که موکل او با اتهامات بیشتری مواجه شده است.

انتهای پیام/

حمله ناگهانی متهم به وکیل خود در دادگاه!

اقدام عجیب متهم در جلسه دادگاه! +فیلم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها