بازدید: 17

بازداشت‌ها در شهرداری فردیس ادامه دارد/ ۵ نفر دیگر دستگیر شدند

منبع : انتخاب کد خبر: 1634877
حسن جهانشاهلو، دادستان عمومی و انقلاب فردیس با اعلام این‌که «پنج نفر دیگر در پرونده مرتبط با پروانه‌های ساختمانی در این شهرستان دستگیر شدند»، گفت: برای دو نفر دیگر نیز در این پرونده حکم جلب صادر شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از دستگیری پنج نفر دیگر در پرونده مرتبط با پروانه های ساختمانی خبر داد و گفت: افراد دستگیر شده از کارکنان شهرداری بودند.

به گزارش ایسنا، حسن جهانشاهلو، با اعلام این که «پنج نفر دیگر در پرونده مرتبط با پروانه های ساختمانی در این شهرستان دستگیر شدند»، بیان کرد: برای دو نفر دیگر نیز در این پرونده حکم جلب صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده از کارکنان شهرداری بودند.

گفتنی است جهانشاهلو سیزدهم بهمن ماه سال جاری هم از دستگیری سه نفر از ماموران شهرداری در پرونده مرتبط با پروانه های ساختمانی خبر داد و گفت: دو نفر دیگر نیز در این پرونده که از عوامل غیر شهرداری بودند بازداشت هستند.

وی اظهار کرده بود که این افراد از طریق تبانی و مشارکت در جعل سند رسمی و تحصیل مال از طریق نامشروع، به تضییع حقوق عمومی شهروندان اقدام کرده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس در خصوص میزان تضییع اموال نیز گفته بود که طبق مستندات موجود ۵۰ میلیارد ریال تاکنون برآورد شده و احتمال افزایش این مبلغ در صورت دسترسی به اسناد و مدارک وجود دارد.


بازداشت‌ها در شهرداری فردیس ادامه دارد/ ۵ نفر دیگر دستگیر شدند
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها