بازدید: 6

انتقاد عجیب پیکه از داوری‌ها به نفع رئال مادرید

منبع : تابناک کد خبر: 1626600
آنها بخت نخست نبودند اما توانستند در مادرید جام قهرمانی را بالای سر ببرند. آنها مانند گلادیاتور برابرقهرمان اروپا بازی کردند. داوران اشتباه می‌کنند. ابتدا به نفع مادرید می‌گیرند و سپس به نفع بارسا. اگر داوران اشتباه نکنند عناوین را بارسلونا فتح می‌کرد

مدافع بارسلونا از قضاوت هایی که به نفع تیم های مادریدی تمام می شود به شدت انتقاد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از مارکا، بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیون بدون گل مساوی کرد. جرارد پیکه پس از بازی گفت: تیم بهتر شده اما باید بهتر از این کار کنیم. موقعیت سازی کردیم و مشخص است که نتوانستیم گلزنی کنیم و در ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم. با این حال این موضوع مرا نگران نمی کند. بازیکنانی که در خط حمله در اختیار داریم در طول دوران بازی نشان دادند که می توانند گل های زیادی به ثمر برسانند. بالاخره توپ وارد دروازه خواهد شد. لوییس سوارس همیشه برای ما گل های زیادی زده و باز هم این اتفاق خواهد افتاد.

مدافع بارسلونا افزود: من سال هاست در بارسلونا هستم، همیشه در فوریه و مارس کمی افت می کنیم. در سه، چهار بازی این موضوع مشاهده می شود. حتی در دوران پپ گواردیولا هم این اتفاق می افتاد. باید تحمل کرد و سعی کنیم که بهترین نتایج را به دست آوریم.

جرارد پیکه

پیکه در ادامه به قهرمانی بسکتبال بارسلونا در جام حذفی که با پیروزی برابر رئال مادرید به دست آمد، اشاره کرد و گفت: احساس غرور می کنم. آنها بخت نخست نبودند اما توانستند در مادرید جام قهرمانی را بالای سر ببرند. آنها مانند گلادیاتور برابرقهرمان اروپا بازی کردند. داوران اشتباه می کنند. ابتدا به نفع مادرید می گیرند و سپس به نفع بارسا. اگر داوران اشتباه نکنند عناوین را بارسلونا فتح می کرد. بقیه مسائل تنها حاشیه سازی است تا قهرمانی بارسلونا را کم رنگ کنند.

مدافع اسپانیایی درباره تیم های مادرید و داوری ها گفت: همیشه در سال های اخیر این اتفاق در بسکتبال و فوتبال اتفاق افتاده است. آنها به واندا متروپولیتانو می روند و داوران به آنها کمک می کنند. سپس همه سکوت می کنند. اغلب این کار را می کنند. خوشبختانه تیم های بیشتری ندارند چون در آن صورت باید در هندبال، هاکی و ... از این موضوع ضرر می دیدیم. استراتژی مادریدی ها همین است و باید به آن عادت کنیم.


انتقاد عجیب پیکه از داوری‌ها به نفع رئال مادرید
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها