بازدید: 5

۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی بسیج ۶ ماهه به اتمام می‌رسد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ۴۰ هزار پروژه در قالب طرح نهضت خدمت‌رسانی از سوی بسیج در سطح کشور اجرا می شود.

به گزارش جوان آنلاین، سردار غلامحسین غیب پرور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: تمامی این پروژه ها جنبه خدمت رسانی داشته و در راستای محرومیت زدایی است.

وی با بیان اینکه این پروژه ها در 6 عرصه مختلف مانند ارثیه فرهنگی عمرانی امداد و بهداشت و غیره تعریف شده اند افزود: در این عرصه ها همچنین 28 موضوع تعریف شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه ها گفت: برای هر کدام از این پروژه ها به طور متوسط 100 میلیون تومان تعریف شده است.

سردار غیب پرور در پاسخ به این پرسش که آیا تمام اعتبار برای این پروژه ها از محل منابع بسیج است گفت: منابع مالی برای اجرای این پروژه ها از سه محل بسیج خیرین و منابع دولتی تأمین می شود.

وی با اشاره به اینکه مردم خیر کشورمان به صورت خودجوش استقبال بسیار خوبی برای اجرای این پروژه ها داشتند افزود: یکی از منابع برای  اجرای این پروژه ها استفاده از ظرفیت خیرین است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مدت زمان لازم برای اجرای این پروژه های محرومیت زدایی گفت: امیدواریم این پروژه ها در یک بازه زمانی 4 تا 6 ماهه آماده و تحویل مردم شود.


۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی بسیج ۶ ماهه به اتمام می‌رسد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها