بازدید: 14

جاعلان هزار میلیاردی در گلستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: با هوشیاری پلیس، جاعلان سند زمین زراعی یک‌هزار میلیارد ریالی در گلستان دستگیر شدند.

به گزارش بولتن نیوز، سردار علی اکبر جاویدان اظهارداشت: در پی ارجاع پرونده ای مشکوک به جعل سند از سوی مقام قضائی به اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان اظهار داشت: در همین راستا و با توجه به اینکه افرادی با ارائه سند زمین زراعی، قصد آزادی یک کلاهبردار حرفه ای که با قرار یک صد میلیارد تومان در بازداشت به سر می برد را داشتند، ماموران برای تعیین صحت سند، تحقیقات تخصصی خود را آغاز کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: پس از بررسی اوراق مورد نظر، جعلی بودن اسناد برای ماموران محرز و در یک اقدام ضربتی 2 نفر از متهمان دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهمان در تحقیقات اولیه پلیس و پس از ارائه مدارک و مستندات موجود، به جعل سند به ارزش یک صد میلیارد تومان با همدستی 3 نفر دیگر اهل و ساکن تهران، اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: با توجه به اهمیت پرونده، پس از اخذ نیابت قضائی، ماموران به استان تهران عزیمت کرده و پس از چند روز تحقیقات نامحسوس سرانجام موفق به شناسایی محل اختفای جاعل اصلی سند شدند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: متهم اصلی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در مقر انتظامی به جعل سند به مساحت 900 هکتار برای آزادی کلاهبردار از زندان گرگان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری 2 متهم دیگر ادامه دارد، تصریح کرد: هر 3 متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.


جاعلان هزار میلیاردی در گلستان دستگیر شدند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها