بازدید: 6

چشمی: بازیکنان پرسپولیس هم داد وبیداد می کنند اما اتفاقی نمی افتد!

منبع : تابناک کد خبر: 1616106

بازیکن ملی پوش تیم استقلال بار دیگر بهانه ای پیدا کرد تا جانبداری از تیم رقیب را به رخ بکشد. چشمی که در بازی با تراکتور به دفعات به تصمیمات داور اعتراض کرد و نهایتا کارت زرد گرفت، گفت: شما ببینید در بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان بازیکن پرسپولیس چطور اعتراض کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، روزبه چشمی پس از شکست تیم استقلال مقابل تراکتورسازی گفت: من فکر می کنم جو برای استقلال خراب است. بازیکنان پرسپولیس اعتراض می کنند، دادوبیداد راه می اندازند، اما اتفاقی نمی افتد. به نظرم مقداری تفاوت وجود دارد. یک بازیکن که همه او را می شناسند و من نام نمی برم، کم مانده بود داور را درون زمین بزند و بیرون از زمین هم داد و بیداد می کرد.من در این بازی با اولین اعتراض کارت زرد گرفتم، اما آنها مدام به داور اعتراض می کردند و اتفاقی نیفتاد.

چشمی در ادامه افزود: تیم های دیگر اعتراض می کنند و بیانیه می دهند، اما استقلال چون حرفی نمی زند، هیچ اتفاقی برایش نمی افتد. به نظرم تفاوت قائل می شوند، شما ببینید در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان بازیکن پرسپولیس چطور اعتراض کرد. من هم در این بازی اعتراض کردم و کارت زرد گرفتم. باشگاه های دیگر بیانیه می دهند. اگر قانون است باید برای همه یکسان باشد.


چشمی: بازیکنان پرسپولیس هم داد وبیداد می کنند اما اتفاقی نمی افتد!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها