بازدید: 30

اقدام جنون آمیز دختر جوان برای بدست آوردن لایک! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1615491
اقدام احمقانه دختر جوان کانادایی برای جمع آوری لایک در صفحه شخصی‌اش تبدیل به سوژه رسانه‌ها شد.

اقدام جنون آمیز دختر جوان برای بدست آوردن لایک! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام جنون آمیز و احمقانه یک دختر جوان کانادایی برای دست آوردن لایک در صفحه اینستاگرامش تبدیل به سوژه رسانه ها شد. در این عمل خطرناک این دختر ۱۹ ساله اقدام به پرتاب صندلی از بالکن طبقه ۴۵ یک برج در شهر تورنتوی کانادا به داخل اتوبان کرد.

در ویدئویی که منتشر شده است «مارسلا زوای» در حال پرتاب یک صندلی از بالکن این برج مرتفع به داخل اتوبان دیده می شود. این دختر جوان در حالی که به دوربین تلفن همراه نگاه می کند و یک صندلی را در دست دارد ناگهان آن را به داخل اتوبان پرتاب می کند. گفته می شود در این عمل خطرناک مارسلا دست کم دو صندلی را به داخل اتوبان پرتاب کرد. این در حالی است که در لحظه پرتاب صندلی تعدادی خودرو در داخل اتوبان در حال عبور بودند. این دختر جوان پس از انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی روز چهارشنبه خود را به پلیس معرفی کرد. او قرار است به اتهام به خطر انداختن جان شهروندان تحت محاکمه قرار گیرد.

جان توری، شهردار تورنتو در این باره گفت: «من امیدوارم سایر افراد از انجام چنین کاری (تقلید) خودداری کنند. این رفتار، رفتاری غیرقابل قبول است که ممکن است موجب جراحت شدید سایر افراد و یا حتی موجب مرگ آن ها شود.»

این دختر جوان که یک اینفلوئنسر (شخص تاثیر گذار) در اینستاگرام است گفته می شود ساعت ۱۰ صبح روز شنبه دست به این عمل خطرناک زده است. این دو صندلی در مقابل ساختمان فرود آمد و به هیچ فردی آسیب وارد نشد.

مارسلا پس از معرفی خود به پلیس با انتشار یک پست از دنبال کنندگان و همچنین سایر افراد عذرخواهی کرد. او در این پست نوشت: «من از همه کسانی که با عملم موجب اذیت و آزار آنها شدم عذرخواهی می کنم. من واقعاً پشیمان هستم و مسئولیت این عمل خطرناک را می پذیرم.»

انتهای پیام/

در خطر قرار دادن جان دیگران برای بدست آوردن لایک!

اقدام جنون آمیز دختر جوان برای بدست آوردن لایک! +فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها