بازدید: 15

واکنش معاون سپاه به اقدام تروریستی در زاهدان: انفجار اتومبیل، یک اتفاق ساده و بدون ابتکار است؛ این، ضعف آن‌ها را به نمایش می‌گذارد / حادثه اخیر بدون برنامه و حتی بدون هنر خاصی انجام شده

منبع : انتخاب کد خبر: 1612496
‌سردار علی فدوی خاطرنشان کرد: این کارهایی که دشمنان انجام می‌دهند بی هنری آن‌ها را نمایش می‌گذارد، با انفجار یک اتومبیل با اتومبیل دیگر یک اتفاق ساده و بدون ابتکار انجام شده است و این کار آن‌ها ناتوانی و کینه دشمنان نسبت به جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می‌گذارد. این حرکت دشمنان در این حادثه اخیر کاری بدون برنامه، بدون ابتکار و حتی بدون هنر خاصی انجام شده و این ضعف آن‌ها را به نمایش می‌گذارد و این کار آن‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با اشاره به حادثه انتحاری تروریست ها به اتوبوسی در جاده خاش_زاهدان گفت: حدود ۴۰ سال است که پاسداران انقلاب اسلامی این راه را در حین پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند و به شهادت رسیده اند، انقلاب اسلامی ادامه دارد و در این راه پاسداری از این انقلاب و شهادت در این راه نیز ادامه دارد.

سردار علی فدوی، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: نمی توان کارهای بزرگی انجام داد و در آن کارها ایثارگری و جان دادن وجود نداشته باشد و خوش به حال پاسدارانی که در راه، این انقلاب جان خود را فدا کرده و به درجه رفیع شهادت رسیدند: این حادثه در واقع حقارتی برای دشمنان ایران زمین محسوب می شود که ناتوانی خود را به نمایش گذاشته اند.

وی ادامه داد: دشمن چشم دیدن جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، که با عزت و شکوه خاصی برگزار شد، را نداشته و آن ها با این کارها می خواهند، کینه های خود را که در این چهل سال بر آن ها از جانب ملت و نظامیان ایران، متحمل شده است را عُقده گشایی کنند.

وی خاطرنشان کرد: این کارهایی که دشمنان انجام می دهند بی هنری آن ها را نمایش می گذارد، با انفجار یک اتومبیل با اتومبیل دیگر یک اتفاق ساده و بدون ابتکار انجام شده است و این کار آن ها ناتوانی و کینه دشمنان نسبت به جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارد. این حرکت دشمنان در این حادثه اخیر کاری بدون برنامه، بدون ابتکار و حتی بدون هنر خاصی انجام شده و این ضعف آن ها را به نمایش می گذارد و این کار آن ها بدون پاسخ نخواهد ماند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در بخش پایانی سخنان خود گفت: هر جایی که صحنه حفظ پاسداری از انقلاب اسلامی باشد، پاسداران و نظامیان غیور ایران زمین حضور دارند و نمی گذارند بر ایران عزیز صدمه ای وارد شود و این حادثه همانند حادثه های قبلی بدون پاسخ نخواهد ماند و این حادثه دلخراش همانند حادثه های قبلی پاسخ دندان شکنی دارد که توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران بر دشمنان این سرزمین متحمل خواهد شد.


واکنش معاون سپاه به اقدام تروریستی در زاهدان: انفجار اتومبیل، یک اتفاق ساده و بدون ابتکار است؛ این، ضعف آن‌ها را به نمایش می‌گذارد / حادثه اخیر بدون برنامه و حتی بدون هنر خاصی انجام شده
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها