بازدید: 6

تارتار: از خودگذشتگی احمدی باعث شد تا بازی را به نفت مسجدسلیمان نبازیم/ برای من عجیب است بعد بازی همه درباره اشتباه او روی گل صحبت کردند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1610253
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: از خودگذشتگی رحمان احمدی باعث شد تا گل تساوی را به نفت مسجدسلیمان بزنیم و بازی را واگذار نکنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی جم، رحمان احمدی، دروازه بان تیم پارس جنوبی جم در جریان بازی روز گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان در برخورد با یکی از بازیکنان خودی به شدت آسیب دید، اما ترجیح داد در زمین بماند تا یکی از تعویض های تیمش هدر نرود.

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم در واکنش به مصدومیت و اقدام ارزشمند رحمان احمدی گفت: رحمان دیروز از خودگذشتگی کرد. او با اینکه مصدومیت شدیدی برایش پیش آمد و سرگیجه داشت و حتی دقایقی دید یکی از چشمانش تار شده بود، در زمین ماند و اجازه نداد به خاطر این مصدومیت تعویضش کنیم. همین فداکاری احمدی بود که باعث شد یکی از تعویض های ما باقی بماند و بتوانیم فرزاد حاتمی را به زمین بفرستیم و در نهایت گل تساوی توسط این مهاجم به ثمر رسید. به عبارت بهتر از خودگذشتگی رحمان باعث شد تا گل تساوی را بزنیم و بازی را واگذار نکنیم. 

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد: برایم عجیب است که بعد از بازی با نفت همه از اشتباه رحمان احمدی روی صحنه گل حرف می زنند و هیچ کس از کار بزرگی که او برای تیمش انجام داد، چیزی نمی گوید. احمدی یک اشتباه کرد و فدای سرش. او اما فداکاری ای کرد که کمتر دروازه بانی حاضر به انجامش می شود.

تارتار در پایان افزود: من واقعاً از رحمان تشکر می کنم. او نماد بارز تعصب و غیرت در تیم ماست و افتخار می کنم که چنین بازیکن بزرگی را در تیمم دارم. امیدوارم احمدی هرچه سریع تر سلامتی اش را به دست بیاورد و شاهد درخشش این بازیکن در ترکیب تیم پارس باشیم.

انتهای پیام/


تارتار: از خودگذشتگی احمدی باعث شد تا بازی را به نفت مسجدسلیمان نبازیم/ برای من عجیب است بعد بازی همه درباره اشتباه او روی گل صحبت کردند
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها