بازدید: 8

مطالبه مردم بازگشت مسئولان به رویکردهای انقلابی است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1607118
تحلیل‌گر ارشد مسائل اقتصادی گفت: از زمانی که دولت‌هایی سر کار آمدند که تمام افکار آن‌ها نزدیک شدن به کشور‌های غربی بود، ما دچار فشارهای اقتصادی مانند تورم شده‌ایم.

مطالبه مردم بازگشت مسئولان به رویکردهای انقلابی استحجت الله عبدالملکی کارشناس اقتصاد مقاومتی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: راهپیمایی هر سال پرشور از سال های قبل است، و امسال هم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از سال های قبل بسیار بهتر و پرشورتر برگزار شد؛ این در حالی است که فشار اقتصادی زیاد شده و دولت های استکباری هم سعی خود را کردند که در سال جاری مردم ایران با فشار های تحریمی بیش از پیش اذیت شوند.

عبدالملکی با بیان اینکه مسئله انقلاب و عقاید مردم فراتر از تاثیر پذیری از چنین فشار هایی است، گفت: پیام جدی و مهمی که مردم در این راهپیمایی برای مسئولین دارند، مطالبه گری انقلاب اسلامی است. مردم رویکردهای انقلابی را مطالبه می کنند؛ اگر مسئولین از خط انقلاب اسلامی فاصله نگیرند، ما هیچ مشکلی در کشور نخواهیم داشت.

این تحلیل گر ارشد مسائل اقتصادی داخلی و بین المللی افزود: به لحاظ اقتصادی، چون از خطوط انقلاب اسلامی فاصله گرفته ایم، مردم دچار مشکل شده اند. فاصله گرفتن از خطوط انقلاب  باعث فساد مسئولین شده و در نتیجه نگاه ها به سمت کشور های غربی رفته است.

عبدالمالکی با اشاره به دولت های پس از انقلاب اظهار کرد: از زمانی که دولت هایی سر کار آمدند که تمام افکار آن ها نزدیک شدن به کشور های غربی بود، ما دچار فشارهای اقتصادی مانند تورم شده ایم. اگر رویکرد اصلی انقلاب اسلامی که اقتصاد مقاومتی نام دارد، در سال ۹۷ اجرا می شد، مردم تحت فشار قرار نمی گرفتند. 

لذا در این راهپیمایی مردم یک حرف دارند، که مسئولین به رویکرد های اساسی انقلاب اسلامی برگردند. بازگشت به رویکردهای انقلاب نه تنها کشور ما را نجات خواهد داد بلکه سبب تحقق تمدن نوین اسلامی می شود، همچنین یک دریچه جدیدی به روی همه مردم دنیا باز خواهد شد.

عبدالملکی در خصوص ناکامی دشمنان در براندازی نظام گفت: اساسا انقلاب با این ویژگی هایی که دارد قابل براندازی نیست، البته آن کشور ها پول می گیرند تا همین کار را انجام دهند. طبیعی است که برای این کار تلاش های فراوان انجام دهند، ولی انقلاب اسلامی پابرجاست؛  به جهت اینکه این انقلاب به ۸۰ میلیون نفر وابستگی دارد و دارای مردمانی است که اصول محکم و ارزشمند قرآن و اهل بیت  بر ذهن و عقل آن ها نشأت گرفته است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این کشور ها هر قدر هم تلاش کنند انقلاب اسلامی مسیر خود را طی خواهد کرد. منبع لایزال انرژی مردم ایران همان تفکر الهی و اسلامی است، که مانع از موفقیت غربی ها و دشمنان می شود.

بیشتر بخوانید:

روحانی: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقش برآب شدن نقشه های دشمنان است/ راه انقلاب همانند ۴۰ سال گذشته با قدرت ادامه دارد/ دشمن هرگز به اهداف شوم خود نمی رسد

مهم ترین دستاورد انقلاب، عزت ملی و خودباوری است

کاهش شکاف طبقاتی از اولویت های انقلاب اسلامی است/ با همه محدودیت ها به دنبال عمل به منویات امام(ره) و رهبر انقلاب هستیم

انتهای پیام/


مطالبه مردم بازگشت مسئولان به رویکردهای انقلابی است
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید

بازدهی بیش از ۱۰ درصدی بازار سرمایه در نخستین ماه سال/بازار در انتظار انتشار گزارش عملکرد‌ها

بازدهی بیش از ۱۰ درصدی بازار سرمایه در نخستین ماه سال/بازار در انتظار انتشار گزارش عملکرد‌ها