بازدید: 5

جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پاکستان

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1607009
به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلام آباد؛ جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پاکستان با حضور گسترده مقامات پاکستانی و دیپلماتهای مقیم اسلام آباد برگزار شد.
بسیاری از مقامات عالی رتبه، شخصیت های سیاسی و مذهبی و مردم پاکستان و همچنین سفرا و دیپلمات های کشورهای خارجی مقیم اسلام آباد با شرکت در جشن انقلاب، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به ملت مقاوم ایران تبریک گفتند.
حضور گسترده مقامات دولتی پاکستان، شخصیتهای برجسته سیاسی و مذهبی این کشور و دیپلمات های خارجی در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بیانگر نقش راهبردی کشورمان در معادلات منطقه ای و جهانی است.
"علی محمد خان" وزیر مشاور دولت پاکستان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت: ایران یکی از کشورهای اسلامی است که قابلیت ایستادن در مقابل وضعیت های دشوار را دارد.
وی افزود: ایران در سخترین زمان ها ایستادگی خود را نشان داده و در مقابل قدرت های استکباری ایستاده است.
"دکتر فهمیده میرزا" وزیر دولت پاکستان نیز با تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ملت ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب شکوهمند است که به نظام چندین هزار ساله ستم شاهی در ایران پایان داد.
"رحمان ملک" رئیس کمیسیون کشور مجلس سنای پاکستان گفت: این انقلاب مورد پسند برای همگان است که مردم ایران آن را بوجود آوردند.
"ناصر خان جنجوعه" مشاور امنیت ملی سابق دولت پاکستان نیز در این زمینه گفت: در این سفر چهل ساله مردم ایران با مشکلات زیادی مقابله کرده اند.
جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران علاوه بر اسلام آباد در دیگر ایالت ها و شهر های پاکستان از جمله کراچی، کویته، لاهور، پیشاور نیز برگزار شد.

جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پاکستان
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید

بازدهی بیش از ۱۰ درصدی بازار سرمایه در نخستین ماه سال/بازار در انتظار انتشار گزارش عملکرد‌ها

بازدهی بیش از ۱۰ درصدی بازار سرمایه در نخستین ماه سال/بازار در انتظار انتشار گزارش عملکرد‌ها