بازدید: 5

جزئیات عملیات گسترده نیرو‌های یمنی در جنوب غرب نجران و شمال شرق صعده/ ضربات مهلک به مزدوران سعودی در «السدیس، الشبکه، الطلعه و الصوح»

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1606890
جدیدترین خبر‌ها از تحولات میدانی جنوب غرب استان نجران عربستان حاکیست، نیرو‌های یمنی در یک عملیات دقیق موفق شدند تحرکات و تجمع نیرو‌های مزدور سعودی را در منطقه «السدیس» رصد کنند و اطلاعات لازم را در اختیار یگان‌های عملیاتی قرار دهند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، جدیدترین خبر ها از تحولات میدانی جنوب غرب استان نجران عربستان حاکیست، نیرو های یمنی در یک عملیات دقیق موفق شدند تحرکات و تجمع نیرو های مزدور سعودی را در منطقه «السدیس» رصد کنند و اطلاعات لازم را در اختیار یگان های عملیاتی قرار دهند.

براساس اطلاعات به دست آمده، یگان موشکی و توپخانه مقاومت انصارالله در ادامه مواضع نیرو های مزدور سعودی را با آتش سنگین هدف قرار دادند و خسارت های سنگینی به تجهیزات نظامی آنان وارد آوردند.

به گفته منابع میدانی، ۴ موشک شلیک شده «زلزال ۱» به محل دقیق تجمع مزدوران سعودی اصابت کرده است؛ شماری از نیرو های مزدور سعودی در جریان این حملات موشکی و توپخانه ای کشته و زخمی شدند.

به گزارش میزان، نیرو های ارتش و رزمندگان مقاومت انصارالله، عملیات ویژه و غافلگیرانه دیگری را هم علیه پایگاه های نظامی رژیم سعودی در منطقه «الشبکه» در جنوب غرب استان نجران عربستان انجام دادند.

تعدادی از نظامیان رژیم سعودی در جریان این عملیات به هلاکت رسیدند و شماری دیگر نیز زخمی شدند؛ یگان های موشکی و توپخانه نیز همزمان مواضع نیرو های سعودی را در این محور به شدت هدف قرار دادند و خسارت های زیادی به تجهیزات نظامی آنان وارد کردند.

گروهی مشترک از نیرو های ارتش و رزمندگان مقاومت انصارالله یمن نیز حملات غافلگیرانه ای را علیه نیرو های مزدور سعودی در منطقه «الطلعه» انجام دادند و ضربات مهلکی را به آنان وارد آوردند.

به گزارش میزان، نیرو های یمنی بخش هایی از جنوب استان نجران عربستان را به کنترل خود درآورده اند و تلاش نظامیان سعودی را برای سیطره بر مناطق از دست رفته در این محور ناکام گذاشته اند.

از شمال شرق استان صعده یمن خبر می رسد، عملیات نیرو های ارتش و مقاومت انصارالله علیه مزدوران سعودی در منطقه «الصوح» ادامه دارد؛ نیرو های یمنی درصدد هستند با پاکسازی این منطقه خود را به مرز های مشترک با استان نجران عربستان برسانند.

براساس اطلاعات به دست آمده، شمار قابل توجهی از نیرو های مزدور سعودی در جریان این عملیات کشته و زخمی شدند؛ چند خودروی نظامی مزدوران سعودی در جریان درگیری ها هدف قرار گرفتند و منهدم شدند.

یگان های توپخانه پس از دریافت اطلاعات دقیق، مواضع مزدوران سعودی را در منطقه «الصوح» هدف قرار دادند و ضربات مهلکی را به آنان در این محور وارد کردند؛ نیرو های یمنی در این محور نیز یک پهپاد جاسوسی مزدوران سعودی را رهگیری و ساقط کردند.

به گزارش میزان، در صورتی که مناطق اشغالی در شمال شرق استان صعده پاکسازی شود، نیرو های یمنی از محور شمال غرب به ورودی استان الجوف خواهند رسید؛ در حال حاضر، بخش کوچکی از شمال شرق استان صعده (مهم ترین پایگاه مقاومت انصارالله در یمن) در اشغال مزدوران سعودی است.

انتهای پیام/


جزئیات عملیات گسترده نیرو‌های یمنی در جنوب غرب نجران و شمال شرق صعده/ ضربات مهلک به مزدوران سعودی در «السدیس، الشبکه، الطلعه و الصوح»
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید

بازدهی بیش از ۱۰ درصدی بازار سرمایه در نخستین ماه سال/بازار در انتظار انتشار گزارش عملکرد‌ها

بازدهی بیش از ۱۰ درصدی بازار سرمایه در نخستین ماه سال/بازار در انتظار انتشار گزارش عملکرد‌ها