بازدید: 17

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست/ مسئولان در حل مشکلات معیشتی ملت تجدیدنظر کنند/ پیام حضور پرشور مردم برای مسئولان و دشمنان نظام

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1606752
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: حضور پرشور و بی‌نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال چند پیام مهم برای مسئولان کشورمان و همچنین دشمنان نظام در بر داشت.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال قابل قیاس با سالهای گذشته نیست/ پیام حضور پرشور مردم برای مسئولان و دشمنان نظام/ حضور مردم علی الرغم مشکلات اقتصادی پیامی مهم برای مسئولان است/ مسئولان در حل مشکلات معیشتی ملت تجدید نظر کننداحمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به حضور گسترده و بی سابقه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سالهای گذشته بسیار چشمگیر بود، من حداقل هر سال از نزدیک شاهد راهپیمایی مردم قم هستم و به هیچ عنوان نمی توان راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با سال های قبل مقایسه کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: حضور پرشور اقشار مختلف با سلایق متفاوت در این روز موجب وجد ما شده و چند پیام هم برای مسئولان در بر داشت.

وی افزود: مردم با این حضور به احمق های درجه یک دنیا مانند ترامپ، جان بولتون، پمپئو و ... اعلام کردند که شما هیچ غلطی نمی توانید انجام دهید زیرا ما انقلاب و نظام خود را دوست داریم و هرچه بیشتر شما دشمنی و توطئه انجام دهید، ما هم بیشتر از نظام دفاع می کنیم.

امیرآبادی فراهانی اظهار کرد: مردم همچنین با حضور پرشور خود به مسئولان اعلام کردند هرچه شما کارشکنی کنید و فشار اقتصادی را زیاد کنید، درست است که شاید در انتخابمان اشتباه کنیم اما پای این نظام و انقلاب هستیم.

وی تصریح کرد: معتقدم این حضور بیانگر آن است که مسئولان باید در مسیری که در پیش گرفته اند که متاسفانه بیشتر به دنبال ارتباط با خارجی ها هستند، تغییر موضع و فکر دهند و به سمت استفاده از ظرفیت مردم پیش روند و در مقابل دشمنان این ملت بایستند.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: اگر در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم، قطعاً آنها عقب نشینی خواهند کرد، امروز مردم با حضور خود نشان دادند که در ۴۰ سال گذشته درست عمل و فکر کرده اند و از این پس هم با وجود تمام مشکلات، پای نظام خود خواهند ایستاد .

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مردم علیرغم وجود تمام مشکلات اقتصادی به ویژه در این چند روز اخیر که شاهد صف های طولانی برای خرید گوشت و مرغ بودیم و موجب ناراحتی آنها شده، باز هم در صحنه حضور پیدا کردند لذا مسئولان باید در تصمیمات خود تجدیدنظر کنند.

وی تاکید کرد: این رفتار با مردم درست نیست و مسئولان باید در نحوه حل مشکلات معیشتی مردم تجدیدنظر کرده و از ظرفیت جوانان و داخلی استفاده کنند، شأن این ملت نیست که اینگونه در صف های طویل گوشت و مرغ بایستند.

امیرآبادی فراهانی اظهار کرد: این مشکلات با وجود تحریم ها و دشمنی ها قابل حل است و از فردا مسئولان باید با تدبیری درست برای حل این مشکلات تلاش کنند زیرا اکنون جنگ واقعی بین فقیر و غنی است و آنها باید به سمت محرومان و مردم بیایند و با همدلی و برنامه ریزی مشکلات معیشتی آنها را حل کنند.

انتهای پیام/


راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست/ مسئولان در حل مشکلات معیشتی ملت تجدیدنظر کنند/ پیام حضور پرشور مردم برای مسئولان و دشمنان نظام
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها