بازدید: 18

پندار خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است/ این همه الطافی که به ما می‌شود، پیشکش دیگر مدعیان!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1606649
مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: قبل از این باید می‌گفتیم کارد به استخوان رسیده، ولی حالا باید بگوییم آن را بریده و از استخوان هم گذشته است.

پندار خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است/ این همه الطافی که به ما می شود، پیشکش دیگر مدعیان اگر تحملش را دارندبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، پندار خمارلو در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: ما غیر از خدا و هواداران خودمان دیگر هیچ کس را نداریم و واقعا نمی دانیم باید درباره کدام یک از مشکلاتی که برای ما به وجود آورده می شود و اجحاف هایی که در حق پرسپولیس صورت می گیرد، صحبت کنیم. موارد به قدری زیاد شده اند که فرصت نمی شود نسبت به آن ها موضع بگیریم و اگر بخواهیم به همه موارد واکنش نشان بدهیم، دیگر نمی توانیم به کار اصلی خودمان برسیم و شاید بعضی کلا هدفشان این باشد که با به وجود آوردن این حاشیه ها بخواهند در پرسپولیس از کارمندان باشگاه گرفته تا کلیه اعضای تیم را درگیر کنند تا مانع از انجام فعالیت های اصلی توسط آن ها شوند؟! ما از یک طرف باید مراقب باشیم وارد این بازی نشویم و از سوی دیگر مدافع حقوق پرسپولیس و هواداران هستیم. در این شرایط، گاهی کارد به استخوان می رسد و آن را هم می برد و دیگر نمی توان سکوت کرد. بازی اخیر ما هم این گونه بود.

وی ادامه داد: متاسفانه تا لحظه ای که به ورزشگاه رسیدیم، حتی وقتی در آن جا حضور پیدا کردیم نمی دانستیم بازی انجام می شود یا نه؟ این مساله شرایط بدی را برای بچه های ما رقم زد. به ورزشگاه که رسیدیم، تیم پرسپولیس برای ۱۰ دقیقه در اتوبوس مانده بود و گفتند پیاده نشوید. بعد که از اتوبوس خارج شدیم گفتند که برق ورزشگاه قطع و رختکن ها تاریک است و نمی توانید به رختکن بروید. بعد هم اعلام شد روی نیمکت بنشینیم. بعد از کلی معطلی در آنجا و در کمال تعجب به ما اعلام کردند که بچه ها روی نیمکت لباس عوض کنند؟!

واقعا جای تعجب و تاسف است که بعد از نزدیک به دو دهه برگزاری لیگ حرفه ای چنین حرفی زده می شود و از قهرمان دو دوره قبلی هم می خواهند که چنین کند. این حرف و خواسته یعنی تحقیر فوتبال ایران، کل ایران و پرسپولیس. چنین حرکتی آن هم در این ایام چه بازتابی در خارج از کشور پیدا می کرد. بعضی از همین کشور های عربی با آن امکاناتی که ایجاد کرده اند و با ما هم مشکل دارند از این اتفاقات چه دستاویز هایی درست می کنند؟ همه می پرسند پرسپولیس با آن وضعیتی که داشت و با وجود عدم حمایت ها از برنامه ریزی مسابقات گرفته تا تامین امکانات چگونه تا فینال آسیا رفت و به نظرم الان باید این سوال را بپرسیم چگونه ممکن است چنین لیگی با این سطح از برگزاری مسابقات و امکانات و سایر مسایل، یک تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بیرون بدهد؟! این قطعا قدرت شگفت انگیز پرسپولیس بود که از تاریخ و هوادارانش می آید، وگرنه در بعد ملی شاهد فاصله موجود بودیم. اصلا چرا باید با پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری اینطور برخورد شود؟ چرا همه این موارد برای ما اتفاق می افتد؟ ما وقتی می خواهیم مسائلی که در خوزستان برای ما روی داد روشن شود، معنای آن این است که تمام ابعاد آن روشن شود.

خمارلو اضافه کرد: همانطور که گفتم ما غیر از خدا و هواداران هیچ کس را نداریم. نمی دانیم که چگونه ناراحتی و عصبانیت خود را کنترل و بیان کنیم. یک بار نشد از وقتی که برای بازی به خوزستان می آییم تا وقتی بازمی گردیم، با مشکلات عجیب روبرو نشویم. فقط این نیست. در هر بازی که داریم یک داستانی برای ما درست می کنند. صدای بعضی موارد در می آید و صدای بعضی موارد، نه.

حالا دیگر معلوم است مسائل فوتبال و لیگ در جایی خارج از زمین فوتبال در حال رقم خوردن است. با این شرایط نمی شود ادامه داد. هر طور حساب می کنیم با این وضعیت، نمی توانیم ادامه بدهیم. اگر نمی خواهند ما در لیگ باشیم یا قهرمان بشویم، راحت تر است که بگویند تا این که چنین مسائلی را از برگزاری مسابقات گرفته تا داوری ها برای ما رقم بزنند. دو قهرمانی پی در پی در لیگ آوردیم که خودشان بهتر می دانند اگر مشکلات داوری نبود سه قهرمانی پیاپی بود و نایب قهرمان آسیا هم شده ایم.

در این شرایط شگفت آور است که دیگران بیانیه می دهند یا در کنفرانس های خبری خودشان در بازی هایی که ربطی به پرسپولیس ندارد، ادعا هایی را مطرح می کنند. می گویند باید به اتفاقات رسیدگی شود. بعد بلافاصله ما با چنین مسائلی روبرو می شویم؟! یا یک مربی که به هر دلیلی از تیمش جدا شده می رود و ادعا های واهی و مضحک را مطرح می کند.

خب، حالا بیایند به همین اتفاقاتی که برای ما در همین فصل رقم زده شد، رسیدگی کنند. مگر در همین دو، سه سال گذشته برای ما اتفاقات کمی رقم زده شد؟ همه چیز پشت اقتدار و قهرمانی پرسپولیس پنهان ماند. این برنامه هایی که برای ما پیش می آورند، اگر برای مدعیان دیگر پیش می آمد حتی از نیمه جدول هم بالا نمی آمدند.

وی ادامه داد: در اصفهان چند نارنجک به زمین خورد حالا یک جلسه محروم شدند، آسمان به زمین آمد؟! هواداران ما چند بار به ناحق محروم شده اند؟

در آسیا هم، تماشاگر بیش از ظرفیت وارد ورزشگاه می شود، کنترل ورزشگاه هم نه دست ما است و نه دست هوادار، ولی پرسپولیس جریمه می شود. در لیگ خودمان هم که این شرایط را داریم. لابد لطف هایی که می گویند، همین ها است. اگر خیلی دلشان می خواهد و تحملش را دارند، پیشکش آنها.

از این الطاف یکی این که؛ قبل از بازی نمی دانیم بازی ما انجام می شود یا نه؟ آیا باید به تهران برگردیم؟ اگر بازی انجام نشود با این فشردگی مسابقات بازی را چه زمانی برگزار می کنند؟ اصلا یکی به ما بگوید این همه فشردگی بازی ها برای چیست؟ وارد ورزشگاه هم که می شویم آن شرایط را داریم. بعد از کلی بلاتکلیفی و در به دری و معطلی به رختکن که می رویم باید با نور موبایل ها کار کنیم. از همه این ها که عبور می کنیم و تیم با عدم تمرکز و آرامش وارد زمین می شود تازه نوبت به داستان قدیمی داوری می رسد.

مدیر روابط عمومی  خاطر نشان کرد: داور بازی، برای یک تنه به تنه فنی نادری با بازیکن حریف، پنالتی می گیرد. شما فقط ببینید علاوه بر تمام آن پنالتی هایی که در همین فصل برای ما پنالتی اعلام نشد و خیلی ساده تر از آن برای تیم های دیگر پنالتی گرفته شد، با چنین تصمیمی از سوی داور، ما چند پنالتی دیگر طلبکار می شویم؟ تازه این پنالتی را هم در زمان غیر قانونی بازی و هنگامی که وقت اضافه تمام شده بود، اعلام کردند. از آن طرف در پایان بازی در حالیکه تیم ما در حمله است و با فشاری که آورده، هر آن می تواند به گل برسد در حالی که ۳۰ ثانیه از بازی باقی مانده سوت پایان بازی زده می شود. به نظر نمی رسد نیازی به توضیح باشد که مسائلی در جریان است. باشگاه قطعا به این مسائل اعتراض می کند، ولی با شرایطی که ما می بینیم برای رسیدگی به این امور به اقدام، همت و اراده ای فراتر از روال معمول نیاز است و به نظر باید، جلسه ای فوری و اضطراری از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکیل شود.

بیشتر بخوانید:

شکایت باشگاه پرسپولیس از تیم داوری بازی با فولاد

اعتراض جدی پرسپولیس به نحوه برگزاری مسابقات و مشکلات برای سرخپوشان

اطلاعیه ۴ بندی فولادی ها در جواب اعتراضات پرسپولیسی ها

انتهای پیام/

انتقاد شدید باشگاه پرسپولیس به مسئولان سازمان لیگ فوتبال

پندار خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است/ این همه الطافی که به ما می‌شود، پیشکش دیگر مدعیان!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارشگر و مستندساز آمریکایی به شبکه ۴ می‌آید

گزارشگر و مستندساز آمریکایی به شبکه ۴ می‌آید

انتشار گزارشی از تحقیر کارکنان وزارت خارجه آمریکا در دوره ترامپ

انتشار گزارشی از تحقیر کارکنان وزارت خارجه آمریکا در دوره ترامپ

تعیین نحوه رسیدگی به گزارش‌های مجلس در قوه قضائیه

تعیین نحوه رسیدگی به گزارش‌های مجلس در قوه قضائیه

مس سونگون ۰ - ناگویا اوشنز ژاپن ۰/ گزارش لحظه به لحظه

مس سونگون ۰ - ناگویا اوشنز ژاپن ۰/ گزارش لحظه به لحظه

گزارش تمرین پرسپولیس در خیریه عمل/ برنامه ویژه سیدی برای گلرها

گزارش تمرین پرسپولیس در خیریه عمل/ برنامه ویژه سیدی برای گلرها