بازدید: 10

22 بمهن امسال روز تحقیر دشمنان خواهند بود

طي 40 سال گذشته پابرهنگان و مستضعفان و محرومين در صف صيانت از انقلاب ايستاده اند. آنها نيك مي دانند قدرت لايزال الهي پشتيبان انقلاب است.

22 بمهن امسال روز تحقیر دشمنان خواهند بودگروه سیاسی: در یادداشت پیش رو که به قلم رحیم رضاخانی تحلیلگر مسائل سیاسی روز پیرامون چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نگاشته، نویسنده معتقد است: دشمنان داخلی و خارجی نظام از قدرت، انسجام و اتحاد مردم ضربه و زخم خورده اند و حاضر نیستند این دستاوردها را بازگو کنند و در ضربه زدن به نظام از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند،اما بحمدالله با هوشیاری و بصیرت ملت دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی موفق نشده و هر بار با شکست مواجه شده اند

به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت به شرح زیر می باشد:

به کوری چشم دشمن انقلاب ما 40 ساله شد و تمام نقشه های دشمن نقش برآب شد ،وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، دشمنان معتقد بودند که اسلام قابلیت حکومت داری را ندارد و ایران نمی تواند مستقل باشد، اما نظام اسلامی به دنیا ثابت کرد که حکومت اسلامی می تواند با استقلال کامل بهترین و کامل ترین کشور دنیا باشد. حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تبلیغات مسموم دشمنان را بی اثر خواهد کرد، و ملت ایران با حضور حماسی خود ضمن تجدید بیعت با انقلاب پیام اتحاد خود را به جهانیان خواهند رساند.


دشمنان داخلی و خارجی نظام از قدرت، انسجام و اتحاد مردم ضربه و زخم خورده اند و حاضر نیستند این دستاوردها را بازگو کنند و در ضربه زدن به نظام از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند،اما بحمدالله با هوشیاری و بصیرت ملت دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی موفق نشده و هر بار با شکست مواجه شده اند و ملت ایران با اقتدار چهل سالگی انقلاب را جشن می گیرد و با حضور باشکوه و پرشورتر از هر سال در راهپیمائی 22 بهمن حاضر و مشت محکمی به دهن آمریکا و اذانبشان خواهند زد.


حضور آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1397 نیز پیام های متفاوتی دارد. از سویی اعلام جهانی پایبندی به نظام اسلامی و حمایت همه جانبه از آن در شرایط دشوار و تحمل و قبول همه سختی ها و از سوی دیگر اراده مصمم برای سازندگی کشور و خدمت به مردم است ما در همه جای دنیا آمریکا را تحقیر کردیم ،ایران توانسته است به عنوان یک الگوی موفق در مقابل آمریکا ظاهر شود و آمریکا را بارها در طول تاریخ 40 سال گذشته تحقر نماید. حضور مردم در جشن های دهه فجر نشانه دل بستگی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تجدید پیمان با رهبر انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.ملت ایران نیز در برهه های مختلف تاریخی همواره در میدان مبارزه با امپریالیست و به خصوص آمریکا پیش قدم بودند و توانستند در مقاطع مختلفی، آمریکا را در نظام بین الملل تحقیر کنند. یکی از نقاط عطف تاریخی که آمریکا در نظام بین الملل تحقیر شد، تسخیر سفارت آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ بود. دیگر وقایعی که موجب تحقیر آمریکا شد، توقیف شناورهای امریکایی در آب های خلیج فارس بود که در سال ۹۴ برای همیشه در تاریخ ثبت شد.

 

22 بمهن امسال روز تحقیر دشمنان خواهند بود

بار دیگر در 22 بهمن سال 97 ملت هوشیار ایران در راهپیمایی با شرکت گسترده نشان خواهند داد وفاداران اصلي انقلاب نه دنبال ثروت هستند نه دنبال قدرت. نه دنبال جاه و مقام مي گردند و نه كيسه اي براي حيات دنيوي خود دوخته اند. محروم ترين و مستضعف ترين اقشار جامعه مثل كوه در برابر ناملايمات و فشارهاي سخت و نرم دشمن ايستاده اند و با بصيرت از نواميس فكري انقلاب و اسلام دفاع مي كنند،طي 40 سال گذشته پابرهنگان و مستضعفان و محرومين در صف صيانت از انقلاب ايستاده اند. آنها نيك مي دانند قدرت لايزال الهي پشتيبان انقلاب است اگر بخواهند به كسي تكيه كنند هيچ قدرتي بهتر و بالاتر از خداوند متعال وجود ندارد كه بشود به آن تكيه كرد. پازل قدرت در ايران فقط با مردم و راي آنان و اعتقاد آنان تكميل مي شود و هيچ قدرت خارجي نمي تواند كمترين نقشي در اين باره ايفا كند. انقلاب اسلامي به تعبير امام(ره) امت انفجار نور بود. اين نور تا ظهور امام عصر(عج) خاموش شدني نيست و هر سال بر نورانيت آن افزوده مي شود و شعله هاي نوراني آن جوامع اسلامي را روشن مي سازد.


22 بمهن امسال روز تحقیر دشمنان خواهند بود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارشگر و مستندساز آمریکایی به شبکه ۴ می‌آید

گزارشگر و مستندساز آمریکایی به شبکه ۴ می‌آید

انتشار گزارشی از تحقیر کارکنان وزارت خارجه آمریکا در دوره ترامپ

انتشار گزارشی از تحقیر کارکنان وزارت خارجه آمریکا در دوره ترامپ

تعیین نحوه رسیدگی به گزارش‌های مجلس در قوه قضائیه

تعیین نحوه رسیدگی به گزارش‌های مجلس در قوه قضائیه

مس سونگون ۰ - ناگویا اوشنز ژاپن ۰/ گزارش لحظه به لحظه

مس سونگون ۰ - ناگویا اوشنز ژاپن ۰/ گزارش لحظه به لحظه

گزارش تمرین پرسپولیس در خیریه عمل/ برنامه ویژه سیدی برای گلرها

گزارش تمرین پرسپولیس در خیریه عمل/ برنامه ویژه سیدی برای گلرها