بازدید: 31

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات؛ ظریف دوست دارید یا آنتیک؟

منبع : برترین ها کد خبر: 1600858
یکی از روش هایی که شما می توانید به کمک آن شخصیت طرف مقابل تان را تا حدودی کشف کنید، شخصیت شناسی از روی زیورآلات است. زیورآلات هم مانند لباس، مدل مو یا آرایش، می تواند رازهای زیادی از شخصیت شما را فاش کند. اگر دوست دارید بدانید چگونه، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: یکی از روش هایی که شما می توانید به کمک آن شخصیت طرف مقابل تان را تا حدودی کشف کنید، شخصیت شناسی از روی زیورآلات است. زیورآلات هم مانند لباس، مدل مو یا آرایش، می تواند رازهای زیادی از شخصیت شما را فاش کند. اگر دوست دارید بدانید چگونه، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

زیور آلات بزرگ

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

زمانی که شما از زیورآلات بزرگ و چشمگیر استفاده می کنید، بدین معنی ست که از مرکز توجه بودن هراسی ندارید. اتفاقا هدف شما از گذاشتن چنین زیورآلاتی جلب توجه دیگران است. شما فردی مستقل و با اعتماد به نفس بالا هستید که دوست دارید از طریق استایل تان دیگران را به سمت خود بکشانید. تنوع طلبی نیز از دیگر خصوصیات رفتاری شماست که در استایل تان هم به چشم می خورد. زیورآلاتی که استفاده می کنید هم می توانند با لباس های رنگی و هم با لباس هایی به رنگ خنثی ست شوند، از این رو دست شما در انتخاب باز است و هر بار با توجه به مودی که دارید، تصمیم می گیرید.

زیورآلات شخصی

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

منظور از زیورآلات شخصی، زیورآلاتی ست که مخصوص به یک فرد است. به عنوان مثال شما دست بندی گذاشته اید که نام تان روی آن حک شده یا این که گردنبدی انداخته اید که اعتقاد فردی تان را نشان می دهد. افرادی که چنین زیوآلاتی استفاده می کنند، افرادی به شدت احساساتی هستند. آنها دوست دارند که احساسات و عقایدشان را بیان کنند و از به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران هراسی ندارند. این دسته از آدمها به دارایی هایشان اهمیت زیادی می دهند، بدین معنی که نسبت به تک تک چیزهایی که دارند یا حتی افرادی که در زندگی شان انتخاب می کنند، احساس دارند. وارد شدن در زندگی چنین افرادی سخت است اما اگر موفق شدید، بدانید که رابطه ای ابدی در انتظارتان خواهد بود.

زیورآلات سنگین و بولد

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

برخی از افراد هستند که از زیورآلات برای دیده شدن استفاده می کنند. از این رو آنها مدل هایی را انتخاب می کنند که بسیار بزرگ، سنگین و توی چشم باشد. این زیورآلات معمولا ظاهری خشن دارند و این حس را با دیگران منتقل می کنند که صاحب آن، فردی ناسازگار و سرکش است. آنها دوست دارند که قوانین را بشکنند و پا را از مرزهای تعیین شده، به خصوص در زمینه مد و فشن، فراتر بگذارند. آنها به دنبال هیجان هستند و نمی توانند لحظه ای آرام و بی سرو و صدا بنشینند. زمانی که صحبت از ست کردن زیورآلات می شود، آنها ترجیح می دهد که زیورآلات شان را با چیزهای دیگر چون چرم یا پارچه میکس کنند. در واقع آنها با این کار می خواهند نشان دهند که غیر قابل پیش بینی و متفاوت از دیگران هستند.

جواهرات

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

افرادی که جواهرات زیادی در کلکسیون شان دارند، افرادی هستند که به کیفیت بیش از کمیت اهمیت می دهند. آنها می خواهند به همه نشان دهند که استطاعت مالی کافی را برای خرید چنین اکسسوری هایی دارند. آنها معمولا در خرید وسواس زیادی به خرج می دهند، به طوری که به دنبال خرید از برندها و طراح های معروفند. آنها با مد کاری ندارند و تنها چیزهایی را انتخاب می کنند که با استایل شان جور در آید. از این رو جواهراتی که دارند، نه تنها از مد نمی افتند، بلکه تا سالیان سال هم مورد استفاده قرار می گیرند.

جواهرات آنتیک

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

افرادی که عاشق جواهرات قدیمی و آنتیک هستند معمولا شخصیت خاصی دارند. آنها احساساتی، حساس و بادقت اند که علاوه بر کیفیت، به کمیت نیز اهمیت زیادی می دهند، از این رو همیشه به دنبال جواهراتی هستند که در عین زیبایی، ارزش زیادی نیز داشته باشند. در واقع خاص بودن است که برای آنها ارزش محسوب می شود. خوبی این مدل جواهرات آن است که همیشه جذابیت خود را دارند و گذر زمان نه تنها چیزی از زیبایی شان نمی کاهد، بلکه به ارزش آنها نیز می افزاید.

زیورآلات ظریف و کوچک

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

این افراد برخلاف آنهایی که می خواهند جلب توجه کنند، علاقه ای به استفاده از زیورآلات بزرگ و چشمگیر ندارند. آنها آنقدر اعتماد به نفس بالایی دارند که نیازی به نمایش خودشان نمی بینند و در نتیجه زیورآلات کوچک و ظریف را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. شخصیت این افراد تا حدود زیادی آرام و لطیف است. آنها از حاشیه به دورند و آرامش را به هیجان ترجیح می دهند. این افراد در استایل خیلی به خودشان سخت نمی گیرند اما تا جای ممکن سعی می کنند که خوش تیپ و مرتب باشند. کسانی که به استفاده از جواهرات رنگی نیز علاقه دارند، افرادی شاد و مثبت اندیشی هستند.

زیورآلات ست

شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات

اگر شما جزو افرادی هستید که همیشه زیورآلات ست انتخاب می کنید، نشاندهنده این است که فردی منضبط هستید. ذهن شما چارچوبی دارد که همیشه سعی می کنید در قالب آن عمل کنید. شما تمییز، بادقت و مسئولیت پذیرید. اگر کسی در اطراف تان بخواهد به کاری نظم دهد، اول از همه به سراغ شما می آید. تمام وسایل خانه شما در جای درست خود قرار گرفته است. در انتخاب زیورآلات نیز بسیار متنوع عمل می کنید اما همیشه سعی دارید که قانون ست بودن را رعایت کنید. حتی اگر زیورآلات تان با هم ست نباشد، سعی می کنید که آنها را با لباس تان ست کنید. معمولا دیگران از شما برای استایل شان نظر می خواهند.

منبع: allwomenstalk


شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات؛ ظریف دوست دارید یا آنتیک؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
 • شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات؛ ظریف دوست دارید یا آنتیک؟


  یکی از روش هایی که شما می توانید به کمک آن شخصیت طرف مقابل تان را تا حدودی کشف کنید، شخصیت شناسی از روی زیورآلات است. زیورآلات هم مانند لباس، مدل مو یا آرایش، می تواند رازهای زیادی از شخصیت شما را فاش کند. اگر دوست دارید بدانید چگونه، با ما در ادامه
 • تست شخصیت شناسی: کیف‌تان را چگونه نگه می‌دارید؟


  همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا افتاده ای نیستند و با شخصیت ما ارتباط تنگاتنگی دارند.
 • شخصیت شناسی از روی گوشی موبایل؛ آیفون دارید یا سامسونگ؟


  انتخاب برند‌های مختلف برای خرید گوشی‌های موبایل برای بسیاری از افراد تنها به کارایی آن‌ها خلاصه می‌شود، اما برای تعداد زیاد دیگری نیز آن‌ها می‌توانند دریچه‌ای به روحیات درونی ذهن‌شان باشد. در این مطلب می‌خواهیم ببینیم طرفداران هر برند چه مشخصه‌های اح
 • قلبتان را با این ماده غذایی سرحال کنید/ شخصیت شناسی ترامپ و همسرش ملانیا از روی دستخط+ عکس/ از خطرات بارداری در سن بالا اطلاع دارید؟/ چند میلیون دیابتی در کشورداریم؟


 • شخصیت شناسی: رازهایی که سبک دوش گرفتن در مورد شخصیت شما خواهد گفت


  این روزها روش های زیادی برای آگاه شدن از شخصیت افراد در دنیای روانشناسی وجود دارد به نحوی که شیوه راه رفتن، ایستادن و یا حتی خوابیدن شما نیز دستکم اطلاعاتی را در مورد شخصیت تان برملا خواهد کرد. بدین ترتیب می توان گفت که روش دوش گرفتن نیز تنها یک روش
 • غفوری‌فرد: نیازی به وجود محافظ برای شخصیت‌ها نیست/ محافظ‌داشتن مسئولان تبدیل به پُز و شخصیت است / دوست دارم خودم رانندگی کنم


  نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: امروز اگر کسی محافظ نداشته باشد تعبیر می‌شود که شخصیت ندارد. وقتی فضای کشور را می‌بینم واقعا نیازی به وجود محافظ برای شخصیت‌ها نیست.
 • شخصیت شناسی از روی طول انگشتان دست شما


  جالب است بدانید که انگشت‌های دست شما یکی از اندام‌هایی است که توانایی دارد تا اسرار پشت پرده‌ای را از شخصیت و حتی خلق و خوی شما فاش کند.
 • شخصیت‎شناسی از روی کفش مردانه


  آیا تا به حال به داستان هایی که کفش هایتان ممکن است بگویند گوش کرده اید؟ کفشی که شما به پا می کنید، می تواند حقایق زیادی را در مورد شخصیت تان برملا کنند. اگر دوست دارید بدانید که افراد با مدل های مختلف کفشی که به پا می کنند چه خصوصیاتی دارند، در ادام
 • شخصیت شناسی از روی شکل بینی!


  چهره افراد بخصوص شکل دماغ افراد می تواند در شخصیت آن ها تاثیر بگذارد. این مسئله به زیبایی افراد و اعتماد بنفس آن ها مربوط می شود.
 • شخصیت شناسی عکس پروفایل شما


  تصمیم گیری افراد برای انتخاب عکس پروفایل شان در شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. عده‌ای عکس خودشان را می‌گذارند، عده‌ای عکس طبیعت، عده‌ای عکسی از یک محل تاریخی و .... آن چه در این بین مهم و قابل توجه می‌شود، این است که حدود ۷ درصد رابطه از طریق زبان و گف
 • شخصیت شناسی انیاگرام؛ تیپ نهم: صلح طلب


  یکی از تئوری‌های جالب در زمینه شخصیت شناسی، تئوری انیاگرام است که هنوز در ایران در بین روانشناسان متخصص و اساتیددانشگاه، چندان شناخته شده نیست. تئوری انیاگرام یا تیپ‌های نه گانه (در شکل فعلی آن) در واقع ترکیبی از عرفان شرقی و روانشناسی مدرن است. در ا
 • شخصیت شناسی؛ تند غذا می‌خورید یا کند؟


  استادان روان شناسی و محققان اجتماعی به این نتیجه رسیده اند که مدل غذا خوردن و نظرتان درباره غذاها، اطلاعات زیادی درباره شخصیت شما می دهد. در این بین، بعضی از افراد سریع و تند غذا می خورند و بعضی دیگر کند و آرام.
 • شخصیت شناسی انیاگرام؛ تیپ دوم: مهر طلب


  یکی از تئوری‌های جالب در زمینه شخصیت شناسی، تئوری انیاگرام است که هنوز در ایران در بین روانشناسان متخصص و اساتیددانشگاه، چندان شناخته شده نیست. تئوری انیاگرام یا تیپ‌های نه گانه (در شکل فعلی آن) در واقع ترکیبی از عرفان شرقی و روانشناسی مدرن است. در ا
 • شخصیت شناسی مالی


  در هنگام انجام کارهای مالی، خرید کالایی خاص، سرمایه گذاری و دیگر امور مشابه، اغلب ما صرفا به انگیزه مستقیم خود آگاهی داریم و تصور می کنیم که نیازی واقعی باعث اخذ این تصمیم شده است.
 • شخصیت‎شناسی از روی مدل قرار گرفتن پا‌ها


  زبان بدن رازهای زیادی را در مورد شخصیت افراد فاش می کند که فرم قرار گرفتن پاها نیز از آن مستثنی نیست. در حقیقت شما با توجه به فرم قرار گرفتن پاهای طرف مقابل تان می توانید اطلاعات زیادی را در مورد او به دست آورید. این بار که در جمعی نشسته اید، به فرم

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

یک گزارشگر فوتبال دیگر مهاجرت کرد؟

یک گزارشگر فوتبال دیگر مهاجرت کرد؟

پلیس با حیوان آزار‌ها برخورد می‌کند/ آزار حیوانات را به پلیس گزارش دهید

پلیس با حیوان آزار‌ها برخورد می‌کند/ آزار حیوانات را به پلیس گزارش دهید

برخورد پلیس با حیوان آزار‌ها/آزار حیوانات را به پلیس گزارش دهید

برخورد پلیس با حیوان آزار‌ها/آزار حیوانات را به پلیس گزارش دهید

یک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟

یک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟

استقلال صفر - ماشین سازی صفر/ گزارش لحظه به لحظه

استقلال صفر - ماشین سازی صفر/ گزارش لحظه به لحظه

پیکان صفر - شهر خوردرو خراسان صفر/ گزارش لحظه به لحظه

پیکان صفر - شهر خوردرو خراسان صفر/ گزارش لحظه به لحظه

آمریکا از متهم کردن ایران به نقض NPT در یک گزارش عقب نشست

آمریکا از متهم کردن ایران به نقض NPT در یک گزارش عقب نشست

 گزارش زنده؛ ماشین‌سازی 0 - استقلال 0

گزارش زنده؛ ماشین‌سازی 0 - استقلال 0