بازدید: 9

موتورسیکلت‌های جدید پلاک نمی‌شوند/ فروش موتورسیکلت های هندی مونتاژ شده به بنکداران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1590264
رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت گفت: به دلیل طرح فرسودگی، موتورسیکلت‌های جدید پلاک نمی‌شوند.

موتورسیکلت های جدید پلاک نمی شوند/ فعالیت ۵۰۰ واحد موتورسیکلت در تهرانمحمد خادم منصوری رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت در گفت وگو با خبرنگار  صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضع موتورسیکلت در بازار گفت: به دلیل طرح فرسودگی، موتورسیکلت های جدید پلاک نمی شوند.

وی در ادامه از افزایش ۱۰ تا ۵ درصدی قیمت موتورسیکلت در بازار شب عید خبر داد و اظهار کرد: اگر موتور در بازار عرضه نشود به طور طبیعی قیمت ها بالا می رود.

بیشتر بخوانید: افزایش ۴۰ درصدی قیمت موتورسیکلت/ کمبودی در بازار نداریم 

منصوری با اشاره به اینکه در نیمه دوم امسال بازار موتور سیکلت بهبود نیافته است تصریح کرد: هم اکنون بازار موتورسیکلت راکد است و زمانی که عرضه ای وجود نداشته باشد به تبع قیمت ها بالا می رود.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با بیان اینکه در واردات دچار مشکل هستیم گفت: هم اکنون صادرکننده ها با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

منصوری با بیان اینکه قاچاق موتورسیکلت در بازار نداریم اظهار کرد: قطعات لوازم یدکی مورد نیاز موتورسیکلت ها بیشتر بصورت قاچاق وارد بازار می شوند.

وی از فعالیت  ۱۴۰۰ واحد  صنفی در تهران خبر داد.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت گفت: حدودا چند سالی است که موتورسیکلت هندی در بازار مونتاژ و به بنکداران فروخته می شود.

انتهای پیام/

ورود قاچاق قطعات لوازم یدکی موتورسیکلت ها به بازار

موتورسیکلت‌های جدید پلاک نمی‌شوند/ فروش موتورسیکلت های هندی مونتاژ شده به بنکداران
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها