بازدید: 4

«مسخره‌باز» در گیشه موفق خواهد بود

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1587583
گروه هنر ــ تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مسخره‌باز» گفت: این فیلم به دلیل ساختار خوب در اکران عمومی با استقبال مردم مواجه شود.
«مسخره باز» در گیشه موفق خواهد بود
به گزارش ایکنا، در حاشیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نشست خبری فیلم «مسخره باز» با حضور همایون غنی کارگردان، علی مصفا، تهیه کننده، علی قاضی، مدیر تولید، صابر ابر، داریوش موفق، بازیگران این اثر، امروز 13 بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. در ابتدای این جلسه، مصفا تهیه کننده فیلم اظهار کرد: به دلیل درگذشت ناگهانی همسر علی نصیریان، تصمیم داشتیم جلسه را برگزار نکنیم، اما به دلیل حس وظیفه شناسی که خود استاد نصیریان به ما آموخته، در جلسه حاضر شدیم.
وی افزود: اکران موفق یا ناموفق این فیلم از دست من خارج است، چون خود فیلم باید این رسالت را بر دوش کشد، ولیکن فکر می کنم کار در گیشه حضور موفقی داشته باشد. برای ساخت این فیلم چهار میلیارد هزینه شده است. همچنین تمام صحنه های مربوط به آریشگاه دکور بوده است.
در ادامه این جلسه، کارگردان فیلم درباره فیلم نامه اظهار کرد: اینکه فیلم نامه چند پاره است را قبول دارم، اما این امر خودخواسته بود. در این میان تکرارهایی در کار وجود دارد که آن نیز غیر قابل پیش بینی است. درباره الزام ساخت این فیلم هم باید بگویم حتماً نباید برای کاری احساس ضرورت شود، بلکه تولید یک کار به غنای فیلم نامه و گروه بر می گردد.
وی اضافه کرد: تمام تلاش من این بود که «مسخره باز» جذاب تمام شود، اما اگر برای تماشاگرانی این اتفاق رخ نداده، حتماً کار من ضعیف بوده است. درباره نقش هدیه تهرانی هم باید بگویم که نقش برای وی نوشته شده بود. نقش های دیگر هم چنین ویژگی داشت.
غنی زاده درباره جلوه های ویژه فیلم هم اظهار کرد: انجام جلوه های ویژه این اثر بسیار دشوار بود، زیرا تمامی بخش های آن در یک تک لوکیشن گرفته شد. در همین رابطه باید از عوامل جلوه های ویژه تشکر داشته باشم. درباره سبک کاری خودم نیز باید بگویم در ادامه کارم باز هم روشی که هم اکنون پیش گرفته ام را ادامه خواهم داد.
این کارگردان تأکید کرد: من هیچ گاه ادعای ساخت فیلم سمبلیک را نداشته ام. این فیلم هم زمان دارد، هم مکان. البته تعریف زمان و مکان شاید از دید من با دیگران فرق داشته باشد.
صابر ابر نیز در انتهای این جلسه تصریح کرد: باید از تمام گروه تشکر کنم که به من در نقش آفرینی در این فیلم کمک کردند، اما درباره فیلم «آشغال های دوست داشتنی» که من در آن حضور داشتم، باید بگویم امیدوارم به زودی این فیلم در سینماهای کشور اکران شود. درباره تجربه حضور در این فیلم باید بگویم که افتخاری بالاتر از همکاری با استاد علی نصیریان نیست، برای همین خوشحالم که این اتفاق رخ داد.
انتهای پیام

«مسخره‌باز» در گیشه موفق خواهد بود
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها