بازدید: 12

گزارش زنده فینال/ نیمه نخست/ قطر 2 - ژاپن 0 / لبخند جام هفدهم به تیم بی نقص و چندملیتی / میزبان جام جهانی یک شبه، ضدضربه شد!

منبع : تابناک کد خبر: 1584757
در حالی که ژاپن صاحب توپ و میدان بود، این سفیدپوشان قطر بودند که در نخستین حمله شان در دقیقه 12 با گل استثنایی و برگردان زیبای المعز علی، از حریف پیش افتادند. قطری ها

فینال مسابقات جام ملت های آسیا 2019 از ساعت 17:30 امروز (جمعه) بین دو تیم ملی ژاپن و قطر در ابوظبی آغاز شده است تا قهرمان هفدهمین دوره جام ملت ها مشخص شود.

به گزارش تابناک ورزشی، هر دو تیم ژاپن و قطر در هر سه مسابقه مرحله گروهی و سه دیدار دور حذفی جام ملت های آسیا تا رسیدن به فینال به برتری رسیدند و با نمایش برتر نسبت به حریفان خود شکست ناپذیر نشان دادند تا شایسته برگزاری دیدار نهایی باشند.

ترکیب دو تیم برای این دیدار به شرح زیر است:

قطر: سعد الشیب، پدرو میگوئل، عبدالکریم حسن، طارق سلمان، عبدالعزیز حاتم، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بسام الراوی، بوعلام خوخی، المعز علی و عصیم مادیبو.

ژاپن: شویچی گوندا، یوتو ناگاتومو، مایا یوشیدا، ریتسو دوان، هیروکی ساکایی، گاکو شیباساکی، گنکی هاراگوچی، تاکومی مینامینو، یویا اوساکو، تاکهیرو تومیاسو و سوکاسا شیوتانی.

در حالی که ژاپن صاحب توپ و میدان بود، این سفیدپوشان قطر بودند که در نخستین حمله شان در دقیقه 12 با گل استثنایی و برگردان زیبای المعز علی، از حریف پیش افتادند. مهاجم جوان قطری با این گل 9 گله شد و از رکورد علی دایی که در جام ملت های 1996 8 گل به ثمر رسانده بود عبور کرد و برترین گلزن تاریخ جام ملت ها آسیا شد.


گزارش زنده فینال/ نیمه نخست/ قطر 2 - ژاپن 0 / لبخند جام هفدهم به تیم بی نقص و چندملیتی / میزبان جام جهانی یک شبه، ضدضربه شد!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها