بازدید: 9

تخصیص یک هزار میلیارد تومان در بودجه به مترو شهر جدید پردیس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1581167
مدیر عامل شهر‌های جدید گفت: برای اسکان جمعیت باید خدمات روبنای و زیر بنایی تا زمان تکمیل شهر پردیس به اتمام برسد که یکی از خدمات مهم قطار برقی شهر جدید پردیس ـ تهران است که برای به ثمر رسیدن این پروژه در قانون بودجه نیز با مبلغ هزار میلیارد تومان به آن پرداخته شده است.

طاهر خانی در مراسم آغاز عملیات اجرایی توسعه زیر ساخت های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران پردیس بیان کرد: سیاست شهر های جدید جز ثمرات ٤٠سال انقلاب اسلامی است و در شرایط فعلی ویژگی های خود را بروز می دهد که یکی از شهر ها با جمعیت ١٠٠ هزار نفری شهر جدید پردیس است و با تحقق شرایط زندگی در کل مجموعه شهر جدید پردیس جمعیت این شهر به ٤٠٠ هزار نفر می رسد.

وی در ادامه افزود: برای اسکان جمعیت باید خدمات روبنای و زیر بنایی تا زمان تکمیل این شهر به اتمام برسد که یکی از خدمات مهم قطار برقی شهر جدید پردیس ـ تهران است که برای به ثمر رسیدن این پروژه در قانون بودجه نیز با مبلغ هزار میلیارد تومان به آن پرداخته شده است.

مدیر عامل شهر های جدید توضیح داد: قرار داد قرارگاه خاتم در فاز ٥و٩ می تواند عقب ماندگی مسکن پردیس را به حداقل ممکن برساند و می توانیم واحد های مسکونی را به مردم تحویل دهیم، در اراضی جدید ٢٠٠ هکتار اراضی در این قرارداد قید شده که ساخت واحد های مسکونی اغاز و نظام عرضه مسکن در شهر پردیس نمایان می شود.

طاهر خانی تاکید کرد: در قالب تبصره ٨ پیشنهادات خوبی ارائه شده و پیشنهاد دولت باعث ایجاد ظرفیت در زمینه مسکن می شود و باید معضل های بازار مسکن را به فرصت تبدیل کنیم و در تبدبل اشهر های جدید به مکان های قابل سکونت اهتمام داریم و امیدواریم در سال آینده بتوانیم رشد خوبی در مجموع شهر های جدید و به خصوص در شهر پردیس هستیم.

انتهای پیام/


تخصیص یک هزار میلیارد تومان در بودجه به مترو شهر جدید پردیس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها