بازدید: 7

انتشار کتاب «تولد یک انقلاب» در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1578449
گروه ادب ــ «تولد یک انقلاب» اثر بهزاد دانشگر، نویسنده کتاب «ادواردو» به زودی از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ نویسنده کتاب«تولد یک انقلاب» کوشیده تا در این کتاب، با انتخاب فرم روایی جدید، رویدادها و افراد مؤثر در شکل گیری انقلاب اسلامی را به گونه ای کاملاً مستند و البته جذاب بیان کند. آنچه بیش از همه این کتاب را از کتب مربوط به انقلاب مجزا می کند شیوه خلاقه در روایت آن است؛ شیوه ای که انتظار می رود ارتباط خوبی با خواننده برقرار کند و در ضمن اطلاعات مناسبی را درباره چگونگی انقلاب، در اختیار او قرار دهد.

ساختار روایی کتاب تشکیل شده از قطعاتی، از کتاب های تاریخ شفاهی، کتاب های خاطرات، بیانیه ها، اعلامیه ها و کتب تاریخی که بدون تغییر، در کنار هم قرار گرفته اند. نویسنده سعی کرده از این مستندات تاریخی یک روایت واحد بسازد که شرح دهنده روند شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، وقایع و انسان های مؤثر در آن، باشد.

این کتاب اولین تلاش ها در راه تهیه هندبوک انقلاب اسلامی بوده که خواننده پس از مطالعه آن، هم با چگونگی شکل گیری اتفاقات و حوادث آشنا می شود و هم به نقش گروه های درگیر در انقلاب و بخصوص نقش حضرت امام(ره) پی می برد و هم باانگیزه ها و ریشه های درونی و معنوی انقلاب می شود و اینهمه در روایتی شبه داستانی و دارای تعلیق و ضرباهنگ بیان می شود که برای خواننده کسالت آور نیست و همین جنبه ها این کتاب را از دیگر آثار پیرامون انقلاب متمایز می کند.

«تولد یک انقلاب» اثر بهزاد دانشگر نویسنده توانای انقلابی به زودی از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.

علاقه مندان جهت تهیه کتاب بعد از منتشر شدن می توانند از طریق سایت manvaketab.ir با 20 درصد تخفیف کتب را تهیه کرده و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را با پست رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام


انتشار کتاب «تولد یک انقلاب» در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها