بازدید: 7

چند نوع ماسک کیوی برای داشتن پوستی شاداب تر

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1572820
سلامت نیوز: کیوی سرشار از ویتامین سی، ای و انواع آنتی اکسیدان هاست که به جوان شدن پوست کمک می کنند. ویتامین سی موجود در کیوی باعث جلوگیری از خشک شدن پوست و کاهش میزان کلاژن آن می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، همچنین این میوه دار

سلامت نیوز: کیوی سرشار از ویتامین سی، ای و انواع آنتی اکسیدان هاست که به جوان شدن پوست کمک می کنند. ویتامین سی موجود در کیوی باعث جلوگیری از خشک شدن پوست و کاهش میزان کلاژن آن می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، همچنین این میوه دارای خواص ضد التهابی است و برای پیشگیری از جوش زدن بسیار مؤثر است. در ادامه چند ماسک صورت که از این میوه تهیه می شوند را آموزش خواهیم داد.

ماسک ماست و کیوی

یک کیوی را پوست کنده و کاملاً له کنید. آن را با یک قاشق غذاخوری ماست غلیظ ترکیب کنید و بگذارید برای 20 دقیقه روی پوست صورت و گردنتان بماند. این ماسک شادابی زیادی به پوستتان خواهد بخشید.


ماسک موز و کیوی


یک قاشق غذاخوری موز له شده را با یک قاشق غذاخوری ماست ترکیب کنید و برای 20 تا 30 دقیقه روی پوست صورت و گردن نگه دارید. این ماسک خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی زیادی دارد.


ماسک آب لیمو و کیوی

یک کیوی له شده را با یک قاشق چایخوری آب لیموی تازه ترکیب کنید و بگذارید برای 15 تا 20 دقیقه روی پوستتان بماند. این ترکیب منافذ پوست را کاهش می دهد و برای پوست های چرب توصیه می شود.


ماسک آلوئه ورا و کیوی

یک کیوی له شده را با یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا ترکیب کنید و برای 15 دقیقه روی پوست صورت و گردن بگذارید. این ماسک بسیار سریع آرامش زیادی به پوست خواهد بخشید.


ماسک زرده تخم مرغ و کیوی

یک قاشق غذاخوری کیوی له شده، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک زرده تخم مرغ را با هم ترکیب کنید و برای 15 دقیقه روی صورت نگه دارید. این ماسک منافذ پوست را بسته، به سفت شدن آن نیز کمک می کند و ظاهری درخشان تر به پوستتان می بخشد.


چند نوع ماسک کیوی برای داشتن پوستی شاداب تر
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها