بازدید: 65

۱۰۰ میلیارد تومان از منابع حاصل از فروش فرآورده‌های نفتی به زیرساخت های اربعین اختصاص یافت/ گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده تقدیم مجلس می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1563789

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: کمیسیون تلفیق بودجه مصوب کرد که مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از منابع حاصل از فروش فرآورده های نفتی در بازارچه های مرزی به نرخ فوب خلیج فارس برای تکمیل زیر ساخت های مورد نیاز در مراسم اربعین هزینه شود.

۱۰۰ میلیارد تومان از منابع حاصل از فروش فرآورده های نفتی به زیرساخت های اربعین اختصاص یافت/ گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده تقدیم مجلس می شودبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ در نشست خبری امروز (چهارشنبه ۴ بهمن ماه) با اشاره به مصوبات این کمیسیون گفت: کمیسیون تلفیق بودجه مصوب کرد که مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از منابع حاصل از فروش فرآورده های نفتی در بازارچه های مرزی به نرخ فوب خلیج فارس برای تکمیل زیر ساخت های مورد نیاز در مراسم اربعین هزینه شود، بر این اساس که ۵۰ درصد مبلغ در استان ایلام و ۲۵ درصد در استان خوزستان و ۲۵ درصد در استان کرمانشاه هزینه خواهد شد.

وی افزود: همچنین کمیسیون مصوبه ای درباره اینکه واحد های تولید کود، بذر و سم میتوانند بدون مجوز و انتقال ارز به کشور صادرات داشته باشند، اما با گزارش رئیس بانک مرکزی مشخص شد که این موضوع به سیاست گذاری لطمه میزند، لذا این موضوع متوقف شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: وزارت نیرو مکلف شد برای مشترکان پر مصرف کنتر هوشمند نصب کند و هزینه آن را به صورت اقساطی از مشترکان دریافت کند تا اصلاح الگوی مصرف صورت گیرد.

مفتح تاکید کرد: تلاش می کنیم گزارش کمیسیون تلفیق درباره بودجه ۹۸ را تا پایان هفته آینده به مجلس شورای اسلامی ارائه کنیم.

این خبر در حال تکمیل است...


۱۰۰ میلیارد تومان از منابع حاصل از فروش فرآورده‌های نفتی به زیرساخت های اربعین اختصاص یافت/ گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده تقدیم مجلس می‌شود
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها