بازدید: 12

قیمت خرید دلار در بانک‌ها/ دلار ثابت ماند؛ یورو ارزان شد

منبع : انتخاب کد خبر: 1561638
امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۵۴۵ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۱۱۲ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۸۶۷ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.قیمت خرید امروز دلار در بانک‌ها نسبت به دیروز ثابت مانده است، اما قیمت یورو نسبت به دیروز ۲۱ تومان کاهش و قیمت پوند ۱۱ تومان افزایش یافته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک ها ۱۱ هزار و ۵۴۵ تومان تعیین شد.

به گزارش تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارز های خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارز های مردمی فعال شوند.

برهمین اساس شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارز های مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۵۴۵ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۱۱۲ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۸۶۷ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت خرید امروز دلار در بانک ها نسبت به دیروز ثابت مانده است، اما قیمت یورو نسبت به دیروز ۲۱ تومان کاهش و قیمت پوند ۱۱ تومان افزایش یافته است.

نرخ خرید ارز در بانک ها، از زمان اعلام تا مدتی عموما رو به افزایش بود؛ به طوری که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود یک ماه قبل بانک ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.


قیمت خرید دلار در بانک‌ها/ دلار ثابت ماند؛ یورو ارزان شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها