بازدید: 13

وزیر اقتصاد: از ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی بی اطلاعم؛ این موضوع تکذیب شده است

منبع : انتخاب کد خبر: 1556718
فرهاد دژپسند گفت: از ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی بی اطلاعم اما آنگونه همکارانم می‌گویند این موضوع تکذیب شده است.وزیر اقتصاد همچنین در مورد بازگشت ارز حاصل از صادرات هم گفت که بر اساس دستورالعملی که در گذشته مصوب و ابلاغ شد، صادرکنندگانی که زیر یک میلیون یورو یا بین یک تا سه میلیون یورو صادرات دارند می‌توانند بدون عرضه ارز به سامانه نیما ارز را به چرخه اقتصاد برگردانند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی بی اطلاعم اما آنگونه همکارانم می گویند این موضوع تکذیب شده است.

به گزارش ایسنا، فرهاد دژپسند با بیان اینکه جلسه هیئت واگذاری تشکیل می شود، گفت: در این جلسه استراتژی های جدید واگذاری ها را تعیین می کنیم و رویکردها را ترقی می دهیم.

او درباره صحت و سقم لغو برخی واگذاری ها تصریح کرد: واگذاری که از طریق کار کارشناسی صورت گرفته باشد انجام می شود. با این حال فردا سیاست های جدید واگذاری را اعلام می کنیم.

۷.۵ میلیارد یورو به سامانه نیما بازگشته است

دژپسند درباره علت تفکیک دبیرخانه اجرایی سیاست های اصل ۴۴ از سازمان خصوصی سازی هم گفت: این مساله بحث جدیدی نیست و این دبیرخانه قبلا هم در این سازمان نبود و طبیعتا یک نهاد ناظر نمی تواند متصل به دستگاه مجری باشد و چون در گذشته اشتباها این نهاد به خصوصی سازی رفته بود با بررسی هایی که کردیم تصمیم بر جداسازی این دبیرخانه از سازمان خصوصی سازی شد.

وزیر اقتصاد همچنین در مورد بازگشت ارز حاصل از صادرات هم اظهار کرد که بر اساس دستورالعملی که در گذشته مصوب و ابلاغ شد، صادرکنندگانی که زیر یک میلیون یورو یا بین یک تا سه میلیون یورو صادرات دارند می توانند بدون عرضه ارز به سامانه نیما ارز را به چرخه اقتصاد برگردانند.

او اضافه کرد: تلقی این است که صادرکنندگان ارز را برمی گردانند اما آنچه تاکنون به سامانه نیما آمده، ۷.۵ میلیارد یورو بوده است.


وزیر اقتصاد: از ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی بی اطلاعم؛ این موضوع تکذیب شده است
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها