بازدید: 6

تسریع در روند تصویب لایحه واگذاری سهام عدالت/ تأکید بر تداوم حمایت دولت از اقشار کم درآمد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1556688
شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز به ریاست حسن روحانی و با حضور رئیس مجلس، رئیس قوه قضائیه و دیگر اعضا تشکیل جلسه داد.

تسریع در روند تصویب لایحه واگذاری سهام عدالت/ تأکید بر تداوم حمایت دولت از اقشار کم درآمدبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز یکشنبه«30 دی ماه» به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس قوه قضائیه و دیگر اعضا تشکیل جلسه داد.

در این جلسه، سران قوا با توجه به تلاش بدخواهان ایران برای کمرنگ نشان دادن دستاورد های انقلاب اسلامی و پررنگ نشان دادن مشکلات اقتصادی جاری کشور، تاکید کردند که مسوولان و مدیران کشور و رسانه ها با تشریح پیشرفت های کشور در طول ۴۰ سال گذشته، نمایشی از تلاش و فعالیت ملت و دولت و تقویت وحدت، همبستگی و اقتدار ملی را به نمایش بگذارند.

شورای عالی هماهنگی اقتصادی همچنین طرح های دولت برای حمایت از تولید و اشتغال در سال جاری را مورد بررسی قرار داد و بر تداوم توزیع بسته های معیشتی برای قشر های کم درآمد جامعه تاکید کرد.

شورای عالی همچنین خواستار تسریع در روند تصویب لایحه واگذاری سهام عدالت شد که هم اکنون در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین مقرر شد در هماهنگی دولت و مجلس شورای اسلامی، موضوع کمک به واحد های تولیدی در باز پرداخت تسهیلات بانکی نهایی شده و نتیجه به شورای عالی گزارش شود.

در این جلسه، بحث اصلاح نظام بانکی نیز ادامه یافت و چند بند دیگر از پیشنهاد های بانک مرکزی در این زمینه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام/


تسریع در روند تصویب لایحه واگذاری سهام عدالت/ تأکید بر تداوم حمایت دولت از اقشار کم درآمد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها