بازدید: 9

نحوه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر + قیمت بلیت‌

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1552702
در آستانه برگزاری جشنواره فیلم فجر می‌توانید روش خرید بلیت این جشنواره را در اینجا بخوانید.

نحوه خرید بلیط جشنواره فجربه گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، جشنواره فیلم فجر هر سال در دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میزبان علاقه مندان سینما می شود. امسال هم طبق روال سال های گذشته می توان بلیت فیلم های جشنواره را هم به صورت پیش خرید (سری ۱۱ تایی) و هم به صورت تکی در زمان برگزاری جشنواره خرید کرد. برای خرید بلیت به صورت پیش خرید باید از ساعت ۱۰ صبح یکشنه ۳۰ دی ماه (فردا) به سایت Fajr.cinematicket.org مراجعه کنید.

علاقه مندان سینما برای خرید بلیت جشنواره به صورت سری باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

*بهتر است قبل از خرید و مراجعه به سایت فوق، جدول نمایش فیلم ها در سینما های مردمی را از طریق این لینک مشاهده و سینما و سانس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

*هر نفر با کد ملی خود می تواند ۳ انتخاب و در مجموع ۴ سری بلیت خریداری کند. (هر سری شامل ۱۱ بلیت برای ۱۱ روز و مخصوص یک نفر است)

*بهای هر سری بلیت برای سینما های مختلف در شهر تهران مطابق جدول زیر است:

گروه الف

پردیس آزادی، فرهنگ، پردیس کورش، پردیس مگامال، ایران مال، آستارا، شکوفه، استقلال، جوان، ماندانا، پردیس زندگی

هر سری
۱۳۲هزار تومان

تکی

۱۵ هزار تومان

گروه ب

پردیس راگا، پردیس کیان و پردیس تماشا

هر سری
۸۸ هزار تومان

تکی

۱۰ هزار تومان

*در پایان، صندلی های خود را انتخاب کنید. در صورت انتخاب نکردن صندلی این کار توسط سامانه انجام می شود.

*سایت فروش بلیت مردمی جشنواره فیلم فجر از یکشنبه ۳۰ دی ماه ساعت ۱۰ صبح باز می شود و تا ساعت ۲۲ روز دوشنبه اول بهمن ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

* برای دریافت بلیت های خود در تاریخ های ۵ و۶ بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح با در دست داشتن کارت ملی و کد پیگیری سامانه به نشانی زیر مراجعه کنید: خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، بخش پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر، طبقه اول.

*همچنین امکان تحویل با پیک (فقط محدوده مناطق ۲۲ گانه شهر تهران) و با هزینه ۱۰۰۰۰ تومان وجود دارد. در هنگام خرید با انتخاب گزینه «ارسال با پیک»، بعد از نهایی شدن خرید می توانید زمان و آدرس دقیق تحویل بلیت های خود را مشخص کنید تا بدون مراجعه حضوری بلیت خود را تحویل بگیرید.

*در صورتی که در مراحل خرید در سامانه به مشکلی برخورد کردید، پنجره های مرورگر را کاملا بسته و از ابتدا مراحل خرید را آغاز کنید. همچنین در صورت بروز مشکل یا سؤال به هنگام خرید با شماره ۷۵۳۹۱ (داخلی یک) تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین در سایت فروش اقدام کنید.

*بلیت خریداری شده قابل استرداد یا تعویض نیست.

گفتنی است سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و سالگرد چهل سالگی انقلاب برگزار خواهد شد.

 

نحوه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر + قیمت بلیت

نحوه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر + قیمت بلیت

نحوه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر + قیمت بلیت

انتهای پیام/


نحوه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر + قیمت بلیت‌
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها