بازدید: 17

درمان مشکل‌های پوستی با گجتی هوشمند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1550064
کارشناسان به تازگی فناوری‌ جدید را مخصوص مراقبت از پوست بدن رونمایی کردند.

به گزارش خبرنگار  حوزه فن آوری گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، دانشمندان نوعی اسکن از سطح و درون پوست و لایه های آن انجام می دهد و میزان رطوبت پوست را اندازه گیری می کند.

با بررسی میزان رطوبت پوست و نیاز به آبرسانی دستگاه زمان مناسب استفاده از کرم های مرطوب کننده و آب رسان را به فرد اطلاع می دهد و به این ترتیب مانع از بروز خشکی، اگزما، ترک خوردگی پوست و بروز چین و چروک آن می شود.

در صورت شناسایی میزان خشکی پوست و دریافت اطلاعات از دستگاه فرد می تواند کرم یا محصول درمانی مورد نیاز را دربازه زمانی مناسب استفاده کند و به این ترتیب به زیبایی وسلامت پوست خود کمک کند.

قیمت این وسیله حدود ۲۵۰۰ دلار است و می تواند سبب استفاده بهینه از محصول های درمانی پوست و درمان آسیب های موضعی شود.

یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه وجود نوعی سیستم نوردهی درمانی و نیز ماساژ صوتی است که می توانند برای رفع مشکل های شایع پوستی، چون آکنه، جوش های سر سیاه، سرسفید، چین وچروک پوستی، افتادگی صورت و رفع تیرگی زیر چشم ها مورد استفاده قرارگیرد.


کارشناسان شرکت سازنده این محصول درمایی، هدف از ساخت آن را کمک به بیماران برای کاهش عارضه ها و مشکل های پوستی متداول اعلام کرده اند.

این دستگاه از فناوری نوردرمانی برای رفع مشکل های پوستی استفاده می کند و درون آن لامپ های LED تعبیه شده است.

کارشناسان زمان ورود این محصول به بازار های جهانی را اعلام نکرده اند. متخصصان وجود یک محصوص درمانی با کاربرد زیبایی برای رفع مشکل های پوستی را درنمایشگاه CES۲۰۱۹ منحصربه فرد اعلام کرده اند.

منبع:Dailymail

انتهای پیام/

گجتی هوشمند برای درمان مشکلات پوستی

درمان مشکل‌های پوستی با گجتی هوشمند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها