بازدید: 23

افزایش اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از ۲هزار میلیارد به ده هزارمیلیارد تومان

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1543712
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ۸ هزار میلیارد تومان به ۲هزار میلیارد مصوب دولت بابت بودجه صندوق بازنشستگی اضافه شده است.

افزایش اعتبار همسان سازی حقوق بازنشستگان از ۲هزار میلیارد به ده هزارمیلیارد تومانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان و به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری طبق اعلام سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در نهمین گردهمایی روسای کانون های بازنشستگی استان تهران در سال جاری که با حضور رؤسای کانون های بازنشستگی استان تهران برگزار شد، گفت: ۸هزار میلیارد تومان به ۲هزارمیلیارد مصوب دولت بابت بودجه صندوق بازنشستگی اضافه شده است.

وی گفت: همچنین رساندن سقف خدمات بیمه ای به هر بازنشسته تا ۳۰میلیون تومان برای هر سال، افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم (علاوه بر مبلغ اضافه شده در همسان سازی)، الزام دولت به پرداخت سود پاداش پایان خدمت بازنشستگان در صورت تأخیر در پرداخت و برخورداری بازنشستگان از امکانات رفاهی به میزان برابر با شاغلان از دیگر مصوبات کمیسیون اجتماعی مجلس برای بازنشستگان بوده که به کمیسیون تلفیق پیشنهاد شده است.

 خدادادی تأکید کرد: امیدوارم اعضای کمیسیون تلفیق در تصویب پیشنهاد های کمیسیون اجتماعی نهایت مساعدت را به عمل آورند.

 گفتنی است در این جلسه رؤسای کانون های بازنشستگی سراسر کشور در موضوعات بودجه، معیشت، بیمه تکمیلی و بیمه ایثارگران بحث و تبادل نظر کردند و به دلیل تفصیل مباحث بخشی از گفتگو ها به جلسات آینده موکول شد.

انتهای پیام/


افزایش اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از ۲هزار میلیارد به ده هزارمیلیارد تومان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها