بازدید: 87

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده؛‌ جدیدترین مدل‌ها

منبع : ستاره کد خبر: 1541593
مدل موی کوتاه برای صورت کشیده دارای انواع مختلفی است که انتخاب هر کدام باید با فرم صورت، فرم اندام و جنس مو‌ها متناسب باشد تا چهره شما متفاوت و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسد.
مدل موی کوتاه برای صورت کشیده؛‌ جدیدترین مدل‌ها
مدل موی کوتاه برای صورت کشیده دارای انواع مختلفی است که انتخاب هر کدام باید با فرم صورت، فرم اندام و جنس مو‌ها متناسب باشد تا چهره شما متفاوت و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسد.
مدل موی کوتاه برای صورت کشیده
ستاره | سرویس آرایش و زیبایی – مدل موی کوتاه برای صورت کشیده یکی از آن مدل هایی است که امروزه طرفداران زیادی دارد. مدل مو اگر به درستی انتخاب شود تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد می کند. با وجود تنوع در مدل موی بلند امروزه خیلی از خانم ها تمایل دارند از مدل مو های کوتاه برای ایجاد تغییر و تنوع برای مو های خود استفاده کنند. البته برای داشتن بهترین مدل مو ابتدا مهم است تا فرم صورت خود را شناخته و براساس فرم صورت مدل موی مناسب را انتخاب کنید. مخصوصا اگر صورت شما کشیده است باید در هنگام انتخاب مدل موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید. در این مطلب ما به شما در این انتخاب کمک می کنیم. 
 
انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده
وقتی صورت دراز و کشیده ای دارید، باید با کمک مو ها موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشوید. اگر که تصمیم به کوتاهی مو ها گرفته اید، در زیر تعدادی از گزینه های مناسب برای فرم صورت کشیده  ارائه شده که با انتخاب هر یک به جذابیت شما افزوده می شود.

۱. اگر شما تمایل دارید از مدل موی کوتاه برای صورت کشیده استفاده کنید بهتر است از آرایشگر خود بخواهید با ایجاد برش هایی لایه ای در کنار گونه ها و گوش هایتان در مرکز صورت شما حجم ایجاد کند این مدل مو باعث می شود تا گونه های شما پهن تر به نظر برسد. آرایشگران بیشتر برای این مدل صورت ها، کوتاهی هایی را انتخاب می کنند که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود. در هر دو حالت کشیدگی صورت کم می شود.

۲. مدل موی کوتاه پیکسی که حالت کلاسیک نیز دارد. این مدل همان مدل مو های نامتقارن است که یکی دیگر از انواع مدل مو های مناسب برای افراد با صورت کشیده است. در این مدل مو ها اغلب یک قسمت از مو ها کوتاه تر از قسمت دیگر زده می شود.
 
انواع مدل موی کوتاه برای صورت های کشیده
بیشتر بدانید:مدل موی کوتاه دخترانه؛ جدیدترین و به روزترین های دنیا
۳. اگر خانمی با صورتی کشیده هستید، ولی دوست دارید مو هایی کوتاه و خوشایند داشته باشید از مو های حلقه حلقه و کولی شکل کمک بگیرید. این سطح ارتفاع مو ها از نقطه ی خط چانه دور می ماند و طول های مختلف و لایه ای مو چشم را در صورت می گرداند.
 
۴. اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارید بهترین مدل ها برای شما آن دسته ای هستند که چتری دارند. مدل موی چتری یکی از پرطرفدارترین مدل مو ها برای خانم ها با صورت کشیده است این مدل مو طول صورت را کوتاه می کند. توجه داشته باشید که قد مو های چتری خانم ها با صورت لاغر باید بین مژه ها و ابرو ها باشد تا صورت چاق و پهن تر به نظر برسد. مو های چتری همه قسمت پیشانی را می پوشانند. همچنین چتری های کج صورت را کوتاه تر می کنند. در نظر داشته باشید که فرق وسط از مدل هایی نیست که مناسب صورت شما باشد.
 
مدل موی کوتاه برای صورت کشیده با چتری

۵. اگر صورتی کشیده دارید بهتر است زمانی که موهایتان را کوتاه می کنید آن ها را به صورت کاملا لخت درست نکنید. کمی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده به نظر نرسد. همچنین اگر صورت های کشیده و لاغر دارید دقت داشته باشید که مو های خیلی لخت شده برای صورت های لاغر مناسب نیست چرا که لاغری و بی حالی این صورت ها را افزایش می دهد.
بیشتر بدانید:  9 ترفند ساده برای حجیم تر نشان دادن موی سر ۶. توجه داشته باشید که مدل موی مصری برای خانم ها با صورت کشیده انتخاب ایده آل و مناسبی نیست، زیرا این مدل مو باعث می شود تا صورت شما کشیده تر به نظر برسد و علاوه بر این ویژگی های مربعی صورتتان با این مدل مو برجسته تر به نظر می رسند.

حرف آخر
مدل مو یکی از مهم ترین موارد تاثیرگذار روی جذابیت چهره خانم هاست بنابراین بهتر است خانم ها مدل موی خود را به صورت هوشمندانه انتخاب کنند و برای انتخاب مدل موی خود بر اساس ویژگی های ظاهری شان تصمیم گیری نمایند. هیچ وقت با دیدن مدل موی دیگری هوس نکنید مو های خود را کوتاه کنید. فرقی نمی کند چه مدل مویی دارید همیشه می توانید با رنگ و مش، بالیاژ مو و هایلایت های گوناگون به مو های خود تنوع دهید. همچنین برای حالت دادن به مو های کوتاه زیر روسری یا برای مهمانی می توانید مو های خود را با اتو یا بابلیس فر کنید و یا از انواع بافت برای موها استفاده نمایید.
 
در پایان می توانید چند نمونه از جدیدترین مدل های کوتاهی برای صورت های کشیده را مشاهده کنید.
 
چند مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

 

مدل موی کوتاه نامتقارن برای صورت کشیده

 

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده و پیشانی بلند

 

مدل موی کوتاه تا گردن برای صورت کشیده

 

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده برای خانم های مسن

 

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده تا سر شانه

 
اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید آن را از طریق بخش "ارسال نظر" در پایین همین صفحه مطرح کنید.

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده؛‌ جدیدترین مدل‌ها
:
امتیاز : 0.0 تعداد رای : 0

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها