بازدید: 24

امیدوارم عراق را شکست دهیم تا انتقام جام ملت‌های قبلی را بگیریم/ می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1535785
احسان حاج‌صفی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم عراق را هم شکست دهیم تا به نوعی همان انتقام را بگیریم.

احسان حاج صفی در گفت وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری خبرگزاری میزان به امارات، در خصوص بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ویتنام در مسابقات جام ملت های آسیا، اظهارداشت: خداراشکر که توانستیم در این بازی پیروز شویم و به نظرم ویتنام کمی بهتر از یمن بود، چون در دقایقی ما را تحت فشار می گذاشتند. حالا با این پیروزی کار راحت تری داریم.

وی درباره بازی با عراق تصریح کرد: ما اصلا تمرکز خود را برای بازی با عراق نگذاشتیم و برنامه ما این است که بازی به بازی پیش برویم. البته از حالا به بازی با عراق فکر می کنیم و امیدوارم این تیم را شکست دهیم. ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا سومین بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در مورد گرفتن انتقام جام ملت های آسیا قبلی از تیم عراق، گفت: به نظرم تفکر انتقام گرفتن خیلی درست نیست، ولی ما یک هدف داریم و می خواهیم بازی به بازی پیش برویم تا مردم را خوشحال کنیم. امیدوارم عراق را هم شکست دهیم تا به نوعی همان انتقام را بگیریم.

حاج صفی در پایان خاطرنشان کرد: خوشحالیم که هواداران از راه های دور و نزدیک خود را به ورزشگاه می رسانند تا از ما حمایت کنند. امیدواریم این حمایت ها ادامه داشته باشد، چون انرژی مردم برای دلگرمی است.

انتهای پیام/

امیدوارم عراق را شکست دهیم تا انتقام جام ملت‌های قبلی را بگیریم/ می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها