بازدید: 500

جدیدترین مدل‌ های موی زنانه 2019

منبع : ستاره کد خبر: 1525437
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ سلام! مدل موهای قدیمی خداحافظ! هیچ راه بهتری برای خداحافظی با سال قبل، به جز کوتاه و رنگ کردن مو برای خانم‌ها وجود ندارد. حتی اگر شما کاملا با مدل موی فعلیتان خوشحال باشید، زمانی که مدل موی زنانه جدیدتان را امتحان کنید، خوشحال تر خواهید بود!
جدیدترین مدل‌ های موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ سلام! مدل موهای قدیمی خداحافظ! هیچ راه بهتری برای خداحافظی با سال قبل، به جز کوتاه و رنگ کردن مو برای خانم‌ها وجود ندارد. حتی اگر شما کاملا با مدل موی فعلیتان خوشحال باشید، زمانی که مدل موی زنانه جدیدتان را امتحان کنید، خوشحال تر خواهید بود!
مدل موی زنانه 2019
ستاره | سرویس آرایش و زیبایی - آیا شما مدل موی ۲۰۱۸ خود را هنوز هم دوست دارید؟ و یا دوست ندارید مو های خود را بیش از حد کوتاه کنید؟ نگران نباشید! در لیست مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای هر قد مو با هر جنس و رنگی، مدل های جذاب و هیجان انگیزی وجود دارد. پس بهتر است قبل از سر زدن به سالن های زیبایی، ابتدا با مدل مو های زنانه ۲۰۱۹ متناسب با فرم صورت خود آشنا شوید تا کمتر دچار سردرگمی شوید.

انواع مدل موی زنانه ۲۰۱۹ خرد شده
دنیای مد و زیبایی به طور مداوم در حال تغییر است. موارد معدودی ممکن است محبوبیت خود را برای بیش از چند ماه حفظ کنند. با این حال، مدل موی خرد شده یک استثنا قابل توجه است. چرا که به راحتی می توان آن را با مدل موی زنانه جدید به روز کرد. خانم ها اغلب این مدل مو را به دلیل شانه آسان و حرکت زیبای آن هنگام چرخش سر خود انتخاب می کنند. این مدل مو برای استفاده روزانه ایده آل است.
 
مدل موی زنانه 2019 مدل موی زنانه برش A یا زاویه دار
اصطلاح "برش A" به محیط پیرامون مو اشاره دارد. این بدان معنی است که مو در پشت سر کوتاهتر و در قسمت جلو، دارای دسته های بلندتر است. این مدل مو چهره را شکل می دهد و به آرامی تا زیر چانه ادامه پیدا می کند.

مدل موی زنانه 2019 مدل موی زنانه معکوس شده
مدل موی زنانه معکوس شده، بسیار مشابه برش A  است، با این تفاوت که در قسمت پشت سر مو ها کاملا خرد شده و به صورت لایه ای و با انحنای بیشتری مانند نعل اسب بر روی هم قرار می گیرند. تعداد لایه ها و طول آن ها ممکن است متفاوت باشد. لایه ها ممکن است بسیار کوتاه یا کم باشند، و گردن شما کاملا مشخص شود. در این مدل همچنین، دسته های موی جلوی سر کمی کوتاه تر از برش A خواهد بود.

مدل موی زنانه 2019 مدل موی زنانه خرد شده نامتقارن
مدل موی زنانه خرد شده نامتقارن می تواند یک برش A یا معکوس باشد، با این تفاوت که یک دسته از مو های جلو سر بلندتر از دیگری است. این مدل موی خرد، تنها زمانی به چشم می آید که جنس موی شما ضخیم باشد. در غیر این صورت، نه تنها به چشم نمی آید بلکه آشفته نیز به نظر خواهد رسید.

مدل موی زنانه 2019 مدل موی زنانه خرد کلاسیک یا صاف
یک مدل موی زنانه خرد معمولی و کلاسیک، معمولا تا زیر چانه به طور یکنواخت در اطراف سر خرد می شود و طول یکسانی دارد. بخش های پایین تر ممکن است کمی کوتاه تر از قسمت های بالای آن باشد، که باعث می شود مو به صورت خودکار حالت گرد پیدا کند. البته، این گردی مطبوع زمانی که لبه های پایینی مو را اتو بکشید، خیلی بهتر و زیباتر به نظر خواهد رسید.
 
مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019
بیشتر بخوانید: مدل مو دخترانه (عکس مدل مو)
مدل موی زنانه خرد لایه ای
این مدل مو اساسا همان مدل خرد کلاسیک است، اما دارای لایه ها و بافت بیشتر. در این سبک می توان برش ها و زوایای مختلف را استفاده کرد. همچنین، شما می توانید با هر قد مویی این مدل را امتحان کنید. اما، اگر قد مو تا زیر چانه باشد، زیبایی این مدل موی زنانه دو چندان خواهد بود.

مدل موی زنانه 2019 مدل موی زنانه خرد بلند یا لوب
این مدل مو می تواند هر یک از موارد ذکر شده در بالا باشد، با این تفاوت که می تواند تا زیر چانه، شانه و یا زیر آن برسد. این یک مدل ظریف و بسیار همه کاره است.

مدل موی زنانه 2019

مدل موی زنانه 2019

مدل موی زنانه تراشیده شده
این یک تفسیر نسبتا جدید از خرد کردن مو است. شما می توانید سبکی را که دوست دارید در لیست بالا انتخاب کنید، سپس بخشی از آن را بسته به سلیقه و تمایل خود بتراشید و حالتی منحصر به فرد به مدل موی زنانه خود بدهید.
 
مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه بلند صاف و مواج
از مو های خرد شده و کوتاه که بگذریم، مو های بلند صاف و یا مواج نیز با تاکید بر رنگ مو از ترند های پاییز و زمستان ۲۰۱۹ به شمار می روند.
 
مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019
انواع مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای هر فرم صورت
به عنوان یک پیشنهاد، بهتر است قبل از هماهنگ کردن وقت با سالن زیبایی، ابتدا بهترین مدل موی زنانه ۲۰۱۹ که مطابق با فرم صورت و سلیقه خود است را پیدا کنید و عکس هایی از آن مدل همراه خود داشته باشید. این مرحله مهم است، زیرا به آرایشگر کمک می کند تا بهتر متوجه شود که شما چه مدل مویی را مد نظر دارید، و فرصتی برای ارائه پیشنهادات به شما می دهد.

مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت قلب
موی خرد بلند کلاسیک یکی از بهترین مدل مو های زنانه برای چهره قلب شکل است. سلبریتی هایی مانند ریس ویترسپون، جنیفر آنیستون و سوپرمدل جوردان دان نمونه های مختلف این مدل موی زنانه را امتحان کرده اند. موی خرد بلند کلاسیک معمولا تا چانه یا درست در زیر چانه کوتاه می شود. این ایده آل است، زیرا محدوده خط فک را نرم و شانه ها را تشدید می کند. همچنین، می توانند با استفاده از دسته های موی جلوی سر، تعادل را در قسمت پیشانی پهن خود برقرار کنند.
 
مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019
 
خانم هایی که فرم صورت قلب دارند باید از انتخاب مدل مو های خیلی کوتاه خودداری کنند، زیرا باعث خواهد شد چانه این افراد بیش از حد به چشم آید.
 
مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت گلابی
اگر فرم صورت شما به شکل گلابی تعریف شود، این بدان معنی است که خط فک شما نسبت به پیشانی، پهن تر است. در نتیجه، مدل موی خرد بلند کلاسیک برای کاهش پهنای فک و ایجاد تعادل در فرم صورت شما بسیار کارآمد خواهد بود.

مدل موی زنانه 2019
 
به طور کلی مدل مو های با حجم بالا توصیه می شود. این حجم را می توان با خرد کردن لایه ای مو به دست آورد. شما همچنین ممکن است بخواهید چتری های خود را در پیشانی بریزید، چون با این کار پیشانی وسیع تر به نظر می رسد و تعادل بیشتری در فرم صورت شما ایجاد خواهد کرد؛ و در آخر، فر کردن مو هم یک روش عالی برای پنهان کردن گستردگی فک ها برای شما به شمار می آید.
 
مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت کشیده و بلند
ارتفاع فرم صورت کشیده، بلند تر از عرض صورت و نیمه پایینی برجسته تر است. سلبریتی هایی مانند سارا جسیکا پارکر و لیو تایلر دارای صورت های کشیده و بلند هستند. موی کوتاه تا زیر چانه برای افراد با فرم صورت کشیده ایده آل است، زیرا این توهم را ایجاد می کند که صورت شما پر تر است. از انتخاب مدل موی های خیلی کوتاه یا خیلی بلند اجتناب کنید، زیرا می تواند کشیدگی صورت شما را تشدید کند.
 
مدل موی زنانه 2019
 
اگر پیشانی شما بلند است، یک مدل چتری دار انتخاب کنید. بدین ترتیب، با ایجاد توهم می توانید کشیدگی چهره خود را کوتاهتر از آن چیزی که هست نشان دهید.
 
مدل موی زنانه 2019
 
مدل مو های فر و موج دار هم به شما توصیه می شوند. مو های مواج عرض مورد نیاز را برای ایجاد تعادل به چهره شما اضافه خواهند کرد.
 
مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت مربعی
اگر فرم صورت مربعی شکل دارید، مهمترین چیز این است که به کمک مدل موی خود نرمی را به چهره تان اضافه کنید. یک مدل موی کوتاه خرد شده با تیغ به همراه فرق کج، مناسب ترین مدل برای کم کردن جدیت ظاهری شماست. از بازیگرانی که با این فرم صورت و مدل مو شناخته می شوند، می توان از دمی لواتو و اولیویا وایلد نام برد.
 
مدل موی زنانه 2019
 
اطمینان حاصل کنید که مدل مویی که انتخاب می کنید نهایتا تا زیر خط چانه باشد، مانند مدل معکوس که در بالا به آن اشاره شد. گردی مو های کوتاه پشت سر شما در این مدل، نرمی و لطافت بیشتری را به فرم مربعی شکل صورت شما می بخشد.
 
مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت مستطیلی
بسیاری از افراد چهره های مربع و مستطیلی شکل را اشتباه می گیرند، اما تفاوت های قابل توجهی بین این دو فرم صورت وجود دارد. اگرچه هر دو با فک زاویه دار و خط رویش مو مشخص می شوند، اما چهره های مستطیل شکل، کشیده تر است. برای درک بهتر این موضوع، به صورت افراد مشهور مانند ساندرا بولاک، کریستین ویج و گینت پالترو نگاه کنید. بهترین مدل موی زنانه برای انطباق با این فرم صورت، مدل موی خرد شده متوسط با لایه ها و امواج است.

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019
 
در صورت امکان از مدل موی بسیار کوتاه یا زاویه دار اجتناب کنید، زیرا زاویه دار بودن چهره شما را تشدید می کنند. ترجیحا یک مدل موی متوسط با فرق کج را انتخاب کنید. فرق کج به آرامی در هر دو طرف صورت تقسیم می شوند و انتخابی ایده آل برای چهره های مستطیلی هستند، زیرا نرمی و گردی بیشتری را به چهره شما اضافه می کنند.
 
مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت مثلثی
شما می توانید یک چهره مثلثی را در ستاره هایی مانند کریستینا ریچی و جولیانا رانچی ببینید. این فرم صورت دارای یک پیشانی پهن و فک بسیار باریک است. مدل موی ایده آل برای این افراد مدلی است که تا سر شانه امتداد داشته باشد. این مدل با کشیدن توجه به سمت موها، توجه را از فک باریک شما دور خواهد کرد.

این مدل موی زنانه نه تنها زیبا، بلکه بسیار متنوع است. می توان آن را صاف یا موج دار استفاده کرد. علاوه بر این، اضافه کردن یک چتری کج، یک گزینه زیبا برای افرادی است که پیشانی پهن دارند.
 
مدل موی زنانه 2019
مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت بیضی شکل
نکته هیجان انگیزی که در مورد فرم صورت بیضی شکل وجود دارد، این است که می تواند با مدل مو های بی شماری سازگار شود. از آنجایی که فرم صورت شما کامل است، لازم نیست که تعادل ایجاد کنید، اما باید همه چیز را متعادل نگه دارید. ستاره هایی مانند، اما واتسون، جسیکا آلبا و مگان فاکس این فرم صورت را دارند و در سال های اخیر با انواع مدل موی کوتاه و بلند بازی کرده اند.
 
مدل موی زنانه 2019

زمانی که بحث از مدل موی مناسب برای فرم صورت بیضی شکل به میان می آید، گزینه های متعددی برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، یک مدل موی برش A چند لایه بالای شانه، اما زیر خط فک. یکی دیگر از مدل های مناسب این فرم صورت، مدل پیکسی است. این مدل به طور قابل توجهی کوتاه تر از برش A است، و مو های بیشتری در قسمت فوقانی نسبت به پایین دارد.

مدل موی زنانه 2019

بیشتر بخوانید: بستن مدل موی دم اسبی در مدل های شیک و جذاب

مدل موی زنانه ۲۰۱۹ برای فرم صورت گرد
یک مدل موی زنانه بلند گزینه مناسبی برای چهره های گرد است. این کمک می کند تا عرض صورت به حداقل برسد و توهم کشیدگی بیشتری را ایجاد کنید. چتری کامل و مرکزی به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چرا که باعث پهن تر نشان داده شدن صورت شما خواهد شد.
 
مدل موی زنانه 2019
 
یکی از بهترین مدل مو هایی که برای فرم صورت گرد مناسب است، مدل موی کوتاه و یا برش A است که در آن مو های جلو از پشت بلند تر است. شما می توانید از چتری ها با فرق کج نیز، بهره ببرید. از انتخاب مدل هایی که در اطراف صورت شما گرد یا فر می شوند و توهم حجم بیشتر و پهن تری می دهند، اجتناب کنید. کیرستن دونست و کلی کلارکسون نمونه های بارز از این فرم صورت هستند.
 
مدل موی زنانه 2019
 
مدل موی مورد علاقه شما کدامست؟ نظرات خود را در انتهای این صفحه در قسمت "ارسال نظر" با ما و سایر مخاطبان ستاره به اشتراک بگذارید.

جدیدترین مدل‌ های موی زنانه 2019
:
امتیاز : 0.0 تعداد رای : 0
 • جدیدترین مدل‌ های موی زنانه 2019


  مدل موی زنانه ۲۰۱۹ سلام! مدل موهای قدیمی خداحافظ! هیچ راه بهتری برای خداحافظی با سال قبل، به جز کوتاه و رنگ کردن مو برای خانم‌ها وجود ندارد. حتی اگر شما کاملا با مدل موی فعلیتان خوشحال باشید، زمانی که مدل موی زنانه جدیدتان را امتحان کنید، خوشحال تر
 • مدل تونیک 2019؛ جدیدترین‌های بازار کدامند؟


  شما می توانید انواع مدل تونیک ۲۰۱۹ را با شلوارهای چسبان، شلوارک و دامن‌های خمره ای ست کنید. تونیک‌ها، لباس‌های پرکاربرد و متنوعی در جنس و طرح هستند که معمولا برای موقعیت های غیر رسمی استفاده می‌شوند.
 • جدیدترین شاسی‌بلند کیا که 2019 به بازار می آید (+عکس)


  انتظار داریم خودروی قدبلندی را که اینک با نام تلوراید می‌شناسیم، در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2019 به شکلی رسمی معرفی شود.
 • معرفی جدیدترین نسخه HUAWEI Y7 Prime مدل 2019


 • معرفی جدیدترین نسخه HUAWEI Y7 Prime مدل 2019+عکس


  گوشی های سری Y جدید هوآوی با پوست اندازی جدید خود هیچ شباهتی با گوشی های Y سال قبل ندارند و هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ مشخصات فنی ارتقای قابل توجهی یافته‌اند.
 • جدیدترین مدل‌های کیف زنانه برای تابستان ۹۸


  کیف یکی از مهمترین اکسسوری‌های خانم‌ها می‌باشد. کیف‌های زنانه تنوع زیادی دارند و با مدل، جنس، رنگ و حتی سایز‌های متفاوت در بازار موجود هستند و هر خانمی یک مدل خاص را می‎پسندد. اما با تغییر فصل، مدل‌های جدیدی روانه بازار می‎شوند که می‎‏توانند استایل ش
 • ساعت مچی زنانه، کلکسیونی از جدیدترین‌ها


  ساعت مچی یکی از اکسسوری‌هایی است که می‌تواند بر جذابیت ظاهری‌تان بیافزاید. از آنجا که ساعت مچی توجهات زیادی را به سمت خود جلب می‌کند، سعی کنید که در انتخاب آن نهایت دقت را به خرج دهید.
 • جدیدترین مدل‌های عینک آفتابی زنانه


  یکی از اکسسوری‌های جذاب بهار و تابستان، عینک آفتابی ست. یک عینک آفتابی زیبا می‌تواند ظاهر شما را از این رو به آن کند؛ بنابراین انتخاب درست آن، اهمیت زیادی دارد. برخی از افراد دوست دارند که یک مدل عینک را همیشه به چشم بزنند، اما برخی دیگر ترجیح می‌دهن
 • جدیدترین مدل‌های پیراهن زنانه بهار ۹۸


  برند‌های مختلف کلکسیون جدید خود را برای بهار ۲۰۱۹ روانه بازار کرده اید. در این مطلب کلکسیونی از جدیدترین پیراهن‌های زنانه را از برندهایی، چون منگو، کوتون و ال سی واکیکی برایتان آورده ایم که در صورت علاقه می‌توانید آن‌ها را از نمایندگی‌های این برند‌ها
 • جدیدترین عطر‌های زنانه مخصوص بهار ۹۸


  با آمدن فصل بهار، زمان آن رسیده که به زندگی مان نیز تغییراتی بدهیم. این تغییرات نه تنها در مورد لباس، بلکه در مورد شیوه آرایش و حتی عطری که استفاده می‌کنیم نیز صدق می‌کند. اگر چه در فصل‌های سرد سال به دنبال عطر‌هایی با رایحه گرم بوده ایم، اما حال زما
 • کفش‌های کریستالی، جدیدترین مدل اکسسوری زنانه


  اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق پارتی و میهمانی رفتن هستند، حتما از این مدل کفش هایی که جدیدا روانه بازار شده اید، استقبال می کنید.اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق پارتی و میهمانی رفتن هستند، حتما از این مدل کفش هایی که جدیدا روانه باز
 • جدیدترین عطر‌های زنانه برای بهار 97


  این عطرها، که ترکیباتی از گل ها و میوه ها گرفته تا مشک و چوب صندل، دارند برای بهار امسال انتخاب هایی بسیار مناسب خواهند بود.
 • جدیدترین کفش های زنانه، مخصوص تابستان


  با آمدن فصل گرما، ظاهر ما نیز تغییر می کند. به عنوان مثال بوت ها و کفش های کتانی جایشان را به کفش های تابستانی یا صندل ها می دهند.
 • جدیدترین اکسسوری‌های زنانه، بهار ۲۰۱۹


  اکسسوری یکی از مهمترین بخش‌های استایل شماست، از این رو نباید آن را نادیده بگیرید. در واقع شما می‌توانید به کمک اکسسوری ها، زیبایی ظاهرتان را تکمیل کنید. اما چه اکسسوری برای شما مناسب است. هر فصل مد‌های مخصوص به خود را دارد که بهار ۲۰۱۹ نیز از آن مستث
 • جدیدترین مدل‌های لباس زنانه در «هفته مد لندن»


  هفته مد لندن «London Fashion Week» یکی از فشن‌شو‌های بین‌المللی است که سالانه دو بار در ماه‌های فوریه و سپتامبر در لندن برگزار می‌شود. کلکسیونی از لباس‌ها و اکسسوری‌هایی را که در جدیدترین شوی هفته مد لندن در سپتامبر ۲۰۱۸ به نماش گذاشته اند، در اینجا

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها