بازدید: 50

پیشنهاد خارجی دارم اما دوست دارم فصل بعد بازیکن استقلال باشم

روز نو :

بهنام برزای یکی از آن ستاره‌های جوان منصوریان است، یکی از آنهایی که خوب در زمین می‌دوید، تکنیک داشت و چپ استقلال را گرفته بود اما چند هفته پایانی فصل دیگر خبری از فیکس بودن بهنام نبود. بازیکن مورد اعتماد منصوریان، به یکباره جایگاهش را از دست داد تا جایی که حتی در بازی رفت استقلال برابر العین با وجود کمبود بازیکن در این تیم سرمربی استقلال باز هم به او اعتماد نکند.

 

همه این اتفاقات سبب شده تا زمزمه جدایی بهنام برزای از استقلال قوت بگیرد تا جایی که خبر قرار گرفتن نام او در لیست خروجی این تیم هم قرار بگیرد.

 

شنیده‌ها حکایت از این دارد که نام برزای در لیست خروجی استقلال قرار دارد و این بازیکن از جمع آبی‌ها جدا می‌شود. این در حالی است که برزای پیشنهاد خارجی دارد و احتمال لژیونر شدن او کم نیست.اما داستان قرار گرفتن او در لیست خروجی استقلال چقدر می‌تواند جدی باشد؟ در این باره با او تماس گرفتیم که ماجرا را از زبان خودش می‌خوانید.

 

بحث حضورتان در لیست خروجی استقلال چقدر جدی است؟


من که چیزی در این باره نشنیده‌ام و الان از زبان شما دارم می‌شنوم.

 

فکر می‌کنید  این شایعه چقدر درست باشد؟


هنوز که لیست خروجی استقلال اعلام نشده و آقای منصوریان هم حرفی در این خصوص به من نزده ‌است. همیشه در پایان فصل این حرف و صحبت‌ها هست و تا وقتی چیزی رسمیت پیدا نکند نمی‌توان حرفی در مورد آن زد.

 

اگر این اتفاق بیفتد چه کار می‌کنید؟


استقلال تیم بزرگی است و من هم از اول علاقه زیادی به این تیم داشتم. حالا چه در استقلال باشم چه نباشم آرزویم فقط سربلندی این تیم است و بس. جدا شوم یا بمانم هم استقلالی باقی می‌مانم.

 

گویا از خارج هم پیشنهاد دارید؟


من نیم‌فصل هم پیشنهاد داشتم که نرفتم. الان هم قطعا پیشنهاد دارم اما اولویت همیشه برای من استقلال بوده و بعد تیم‌های دیگر. آن موقع كه از اسپانیا هم پیشنهاد داشتم اولویتم را استقلال قرار داده بودم. الان هم اگر بمانم یا جدا شوم آرزویم موفقیت تیم محبوبم است.

 

اگر متوجه شوید منصوریان ‌شما را در لیست خروجی قرار داده چه کار می‌کنید؟


به هر حال نظر هر مربی سلیقه‌ای است و من هم به عنوان بازیکن تابع نظر آقای منصوریان هستم. ایشان به عنوان مربی می‌توانند در این خصوص تصمیم بگیرند.

 

در بازی رفت برابر العین چرا بازی نکردید؟


من مشکلی برای بازی نداشتم اما کادر فنی بر اساس صلاحدید فنی خود تصمیم می ‌یرند و شرایط در آن بازی طوری بود که ترجیح دادند من بازی نکنم.

 

چه پیش‌بینی از بازی فردا برابر العین دارید؟


بازی سختی است. کارمان آسان نیست اما از طرفی ما از اول به دنبال صعود بودیم و الان هم به دنبال صعود هستیم. تلاش می‌کنیم تا با برتری در مجموع دو بازی بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.


پیشنهاد خارجی دارم اما دوست دارم فصل بعد بازیکن استقلال باشم
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها