بازدید: 21

ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد؛ چراکه آنان غیر قابل اعتماد هستند/ مذاکره با طالبان منجر به مذاکره با داعش و النصره نمی‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1521742

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: آمریکایی ها پایبند به توافقات خود نیستند و با این خصوصیات نمی توانند طرف مذاکره هیچ کشوری باشد. آمریکا ثابت کرده که قابل اعتماد نیست.

ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد؛ چراکه آنان غیر قابل اعتماد هستند/ مذاکره با طالبان منجر به مذاکره با داعش و النصره نمی شودبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان صبح امروز (دوشنبه ۱۷ دی ماه) در همایش بین المللی دفاع و امنیت در غرب آسیا در محل دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، در پاسخ به باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر اینکه ایران نیرو های خود را از سوریه عقب برده و آماده مذاکره با آمریکا شده است، گفت: ایران هیچ گونه سیگنال و پیامی برای مذاکره با آمریکا ارسال نکرده، عکس این موضوع صادق است و آمریکایی ها برای مذاکره پیام می دهند.

وی افزود: آمریکایی ها مانند برجام و موضوع افغانستان پایبند به توافقات خود نیستند و با این خصوصیات نمی توانند طرف مذاکره هیچ کشوری باشد، آمریکا ثابت کرده که قابل اعتماد نیست.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: فهرست خروج آمریکایی ها از پیمان های مختلف در شعار های انتخاباتی ترامپ به نتیجه نرسیده است، ایران راهبرد عدم تسلیم در برابر آمریکا و مایوس سازی آنان را دارد.

دریابان شمخانی افزود: ایران نیرویی در منطقه از جمله کشور های سوریه عراق یمن و افغانستان نداشته که حال بخواهد آنان را خارج کند و فقط نقش مستشاری داشته است، ملت های منطقه خودشان امنیت منطقه را تامین می کنند.

این خبر در حال تکمیل است....


ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد؛ چراکه آنان غیر قابل اعتماد هستند/ مذاکره با طالبان منجر به مذاکره با داعش و النصره نمی‌شود
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها