بازدید: 38

ترند‌های دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹

منبع : برترین ها کد خبر: 1521331
ترند‌های دکوراسیون داخلی هم مانند دنیای مد و فشن هر روز در حال تغییر هستند. در هر دوره‌ای رنگ‌ها و طراحی‌های خاصی برای دکوراسیون داخلی مطرح می‌شوند که سال ۲۰۱۹ نیز از آن مستثنی نیست. در ادامه ترند‌های دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹ را برایتان آورده ایم، تا در صورت علاقه از آن‌ها ایده بگیرید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: ترندهای دکوراسیون داخلی هم مانند دنیای مد و فشن هر روز در حال تغییر هستند. در هر دوره ای رنگ ها و طراحی های خاصی برای دکوراسیون داخلی مطرح می شوند که سال 2019 نیز از آن مستثنی نیست. در ادامه ترندهای دکوراسیون داخلی سال 2019 را برایتان آورده ایم، تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.

کاغذ دیواری گلدار

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

حتما یادتان می آید که خانه های قدیمی کاغذ دیوارهایی با طرح های گل داشت. این طرح ها در سال 2019 بار دیگر توجه طراحان دکوراسیون را به خود جلب کرد. بنابراین اگر به فکر تغییر کاغذ دیواری تان هستید، می توانید به طرح های گلدار فکر کنید. البته از آنجا که این مدل بسیار شلوغ است، بهتر است که تنها یک یا دو دیوارتان را برای آن انتخاب کنید.

رنگ های بولد

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

اگر تا به حال فکر می کردید که رنگ های خنثی برای دکوراسیون تان بهتر است، حال باید تجدید نظر کنید زیرا سال 2019 سال رنگ های بولد است. رنگ هایی با تن جواهرات مانند سبز، آبی، زرد... در پس زمینه خاکستری رنگ دکوراسیون شما خواهد درخشید.

کاشی های طرح دار

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

دوره آشپزخانه های ساده و تک رنگ به سر رسیده، زمان آن است که تنوع بیشتری به طرح های کاشی آشپزخانه بدهیم. سال 2019 سالی ست که کاشی های طرح دار و رنگی جای خود را به کاشی های ساده و تک رنگ می دهند و آشپزخانه شما را از حالت ساده و کسل کننده خارج می کنند.

لوازم تزیینی دست ساز

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

حتما لوازم تزیینی خانه مانند آباژور، گلدان، تابلو یا قاب عکس های دست ساز را دیده اید. این تزیینات در سال 2019 تبدیل به یک ترند در دکوراسیون خانه شده اند. با وجود این وسایل در خانه، شما ارتباط بیشتری با طبیعت احساس خواهید کرد.

تختخواب سایبانی

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

در دوره ای، مردم دوست داشتند که فضایی که در آن به استراحت می پردازند، حس امنیت را به آنها منتقل کند، از این رو تخت های سایبانی را طراحی کردند. این مدل تخت ها در سال 2019 باز نظر طراحان داخلی را به خود جلب کرد و تبدیل به یکی از ترندهای سال شد.

سبک بوهو

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

بوهو، سبکی است که از دل بر می آید، با ذهنیت فردی همراه می شود و شکل عینی به خود می گیرد. این سبک با سادگی و سبکبالی، فضایی سرشار از زندگی و ویژگی های هنری و فرهنگی متمایز از دیگر سبک های چیدمان می آفریند. فضای این سبک، منحصر به فرد و غیرتکراری است. افرادی که از ترکیب نقوش، تنوع بافت و منسوجات و بازی با رنگ های گوناگون لذت می برند و از چارچوب های رسمی گریزان هستند، با شیوه این دکوراسیون به هدف خود می رسند. شما هم می توانید با ترکیب رنگ و طرح های مختلف، دکوراسیون مورد علاقه تان را بسازید.

ترکیب فلزات

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

اگر عاشق اشیا فلزی هستید، می توانید خانه تان را در سال 2019 با تم فلزات طراحی کنید. البته شما نباید بیشتر از 2 یا 3 طرح مختلف فلز را به کار ببرید. به عنوان مثال فلزاتی چون نقره به زیبایی با برنز ست می شوند. خوبی این طرح ها آن است که هیچگاه از مد نمی افتند و لازم نیست برای سال جدید دکوراسیون تان را تغییر دهید.

سرویس بهداشتی مشکی

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

سال 2018 سال سرویس های بهداشتی مدرن با طرح های روشن و ساده بود اما 2019 اینگونه نیست. در این سال شما شاهد سرویس های بهداشتی تیره به خصوص رنگ مشکی هستید.

پارکت روشن

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

پارکت ها همیشه هواداران زیادی داشتند، اگر چه تا به حال پارکت های تیره رنگ را می دیدیم اما حال رنگ های روشن تر آن مورد توجه قرار گرفته است. این نوع کف پوش به دلیل رنگ روشنی که دارد محیط را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهد.

صفحه کابینت تیره

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

در اکثر خانه ها می بینیم که صفحه کابینت به رنگ های روشن می باشد اما سال 2019 رنگ های تیره و گرم تر جایگزین آن شده اند. مهم نیست که رنگ کابینت تان چیست؟ شما می توانید صفحه روی آن را به جای سفید و خاکستری، به رنگ تیره مانند قهوه ای انتخاب کنید.

دیوار رنگی

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

معجزه رنگ ها را از یاد نبرید. علاوه بر لوازم مختلف خانه، شما می توانید دیوارتان را هم رنگی انتخاب کنید. یک دیوار رنگی در کنار دیوارهای سفید خانه، حال شما را به بهترین شکل تغییر خواهد داد. سبز یشمی یکی از ترندها سال ست که می توانید آن را برای دیوار خانه تان به کار گیرید.

90% سفید، 10% رنگی

ترندهای دکوراسیون در سال 2019

نسبت رنگ سفید به دیگر رنگ ها در خانه شما چند درصد است؟ طراحان داخلی برای سال 2019 قانون 90% سفید، 10% رنگی را پیشنهاد داده اند. از این رو شما باید اکثر وسایل خانه و دیوارهایتان را به رنگ سفید و 10% دیگر را رنگی انتخاب کنید. با این دکور خانه شما شاداب، بولد و سرزنده به نظر خواهید رسید.


ترند‌های دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
 • ترند‌های دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹


  ترند‌های دکوراسیون داخلی هم مانند دنیای مد و فشن هر روز در حال تغییر هستند. در هر دوره‌ای رنگ‌ها و طراحی‌های خاصی برای دکوراسیون داخلی مطرح می‌شوند که سال ۲۰۱۹ نیز از آن مستثنی نیست. در ادامه ترند‌های دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹ را برایتان آورده ایم، تا
 • ۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹


  فصل پاییز به نوبه خود زمان مناسبی است تا نگاه مجددی به دکوراسیون منزل خود بیندازیم و تغییراتی در آن ایجاد کنیم. استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های موجود در طبیعت اولین و اصلی‌ترین کاری است که در این فصل انجام می‌شود. می‌توان با انتخاب گزینه‌های زیبا و درست
 • دکوراسیون حمام ۲۰۱۹؛ شیک و مدرن


  شاید حمام یکی از فضا‌هایی باشد که برخلاف مهم و اساسی بودن کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در آپارتمان‌های امروزی کم‌ترین و کوچک‌ترین متراژ به آن‌ها اختصاص داده می‌شود. اما طراحان توجه ویژه‌ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید
 • ترند‌های برنامه‌نویسی سال ۲۰۱۹ چه خواهند بود؟


  «طی چند سال گذشته شرکت‌ها متوجه فواید استفاده از نرم‌افزار‌های SaaS شده‌اند. راه‌حل‌های مدیریت شده می‌توانند به مقدار قابل ملاحظه‌ای زمان عرضه ویژگی‌های جدید برای یک برنامه را کاهش دهد و در مقایسه با نرم‌افزار‌های بومی، این نرم‌افزار‌های SaaS می‌توان
 • رنگ و مش ۲۰۱۹؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟


  مدل رنگ و مش ۲۰۱۹ را باید در میان مدل‌هایی به رنگ مرجانی جستجو کرد. این هایلایت‌ها قطعا نباید به رنگ مرجانی جیغ دربیایند و می‌توانند سایر طیف‌های رنگی مرتبط را پوشش دهند.
 • دکوراسیون منزل ۲۰۱۹، خانه‌ها این شکلی می‌شوند!


  در این مطلب ۷ طراح معروف این موضوع را از یک جنبه دیگر، یعنی سبک دکوراسیونی خانه برای ما توضیح می‌دهند. این که در سال ۲۰۱۹، علاوه بر مبلمان و رنگ سال، باید منتظر تجربه کردن کدام طراحی‌های جدید برای خانه هایمان باشیم. نشیمن‌ها رسمی یا راحت، اکسسوری‌های
 • ۲۴ سبک مهم دکوراسیون داخلی


  دکوراسیون داخلی سبک ایران دارای ویژگی هایی است که از ارزشی ویژه برخوردار است. ویژگی هایی چون طراحی مناسب، محاسبات دقیق، فرم درست پوشش، رعایت مسائل فنی و علمی در ساختمان، ایوان های رفیع، ستون های بلند و بالاخره تزئینات گوناگون که هریک در عین سادگی معر
 • دکوراسیون داخلی آرام بخش با این رنگ‌ها


  اگر رنگ دیوارها تند و تیره و براق باشد هیچ آرامشی از آن فضا نمی گیرید و سطح استرس تان هم کم نمی شود اما اشتباه نکنید قرار نیست با رنگ کسل کننده سفید فضای آرام بخشی برای خانه ایجاد کنیم. رنگ های زیادی هستند که می توانیم به این منظور در خانه به کار ببر
 • دکوراسیون داخلی ویلا و انواع آن


  انواع مختلفی از طراحی‌ها برای طراحی ویلا مدرن وجود دارد. پرکاربردترین طراحی‌ها طراحی مدرن است که طرحی ساده و اثبات شده است و برای اینکه به یک طرح عالی دست یافت باید از بافت و رنگ مناسب در طراحی استفاده کرد.
 • سقف لابل، تحولی در دکوراسیون داخلی


  گروه صنعتی لابل با به کارگیری متریال های باکیفیت و طراحی جذاب پا را فراتر از تولید سقف کشسان گذاشته و محصول منحصر به فرد و نوینی به نام سقف لابل را معرفی می کند. خصوصیت های برجسته و مزایای سقف لابل،دسته بندی و رنگ بندی های متنوع محصولات و در نظر گرفت
 • آشنایی با سبک التقاطی در دکوراسیون داخلی


  این سبک سرزنده که متاثر از شخصیت هر فرد، خروجی متفاوتی دارد، قرارداد‌ها را زیرپا گذاشته و مرز میان سبک‌های مختلف را از بین می‌برد. در ادامه درخواهید یافت که چگونه در این سبک تخصص پیدا کنید.
 • طراحی دکوراسیون داخلی با هنر الگو‌ها و رنگ‌ها


  این آپارتمان توسط شرکت معماری لوگرین ایگور طراحی شده است. طراحی دکوراسیون داخلی منزل فوق به گونه ای شکل گرفته شده است که می تواند چگونگی انتقال تعادل و هماهنگی به اتاق های خانه را به خوبی نشان دهد. به عبارت دیگر، الگوها و رنگ های پس زمینه چشم انسان ر
 • ۴ اصل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل


  امروزه تاثیرات طراحی داخلی فضاهای مختلف بر خلق و خو، روحیه، پیشرفت کاری و آرامش زندگی از نظر علم کاملا به اثبات رسیده است و به همین دلیل در سال های اخیر بیش از پیش افراد به اهمیت و کاربرد آن پی برده اند. هدف از دکوراسیون داخلی هماهنگ سازی جلوه های ظا
 • عکس هایی از دکوراسیون داخلی با فرش‌های ایرانی


  همانطور که می دانید، فرش و قالی یکی از کهن ترین هنرهای پر افتخار ایران می باشد که قدمتی چند هزار ساله داشته و با تمدن و هنر ایرانی گره خورده است.
 • جدیدترین مدل طراحی دکوراسیون داخلی منزل + عکس مدل


پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها