بازدید: 9

گزارش اینستاگرامی علی دایی از بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه +تصاویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1518268
علی دایی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از ادامه ساخت و ساز در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

گزارش اینستاگرامی علی دایی از بازسازی مناطق زلزه زده و تشکر از مسئولان +تصاویربه گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با نزدیک شدن به سالگرد وقوع زلزله کرمانشاه، علی دایی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی حال حاضر تیم سایپا پستی درباره بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد.

علی دایی که سال گذشته همزمان با وقوع این حادثه طبیعی به عنوان یکی از چهره های شناخته شده اعلام کرده بود که آمادگی دارد کمک های مردم را به دست زلزله زدگان این منطقه برساند امروز با انتشار پستی در اینستاگرام از زحمات مسئولان در مسیر کمک رساندن به مناطق زلزله زده تقدیر و اعلام کرد که کار ساخت در این مناطق هم چنان ادامه دارد.

علی دایی دراینستاگرام نوشت:
"سلام دوستان
کار ساخت و ساز ادامه دارد و با قدرت کارها را ادامه می دهیم، این روستا با نوع ساخت و سازی که انجام دادیم تقریبا تبدیل به یک شهرک شده ،مراحل سرامیک کاری وگچ کاری و برق کشی انجام شده و در حال انجام است.به امید خدا تمام سعی ما این است تا قبل از زمستان خانه ها را تحویل دهیم
لازم می دانم از کسانی که در این پروژه همراه من و شما هستند تشکر کنم
روسای محترم سازمان مسکن وشهرسازی،مدیر کل سازمان مسکن ایران،رئیس ستاد بازسازی اردبیل در منطقه سرپل ذهاب ،همکاران زحمت کش آنها و البته تمامی عزیزانی که به ما کمک می کنند".

تشکر علی دایی از حامیان پروژه بازسازی مناطق زلزله زده +تصاویر

پیش از این علی دایی برای ارائه توضیحاتی درباره فعالیت خود در مناطق زلزله زده به دادسرا احضار شده بود که البته اعلام کرده بود به دادسرا نخواهد نرفت. او امروز دو تصویر مقایسه ای در فاصله سه ماه اخیر از منطقه ای یکسان را دراین پست به اشتراک گذاشته است.

انتهای پیام/


گزارش اینستاگرامی علی دایی از بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه +تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها