بازدید: 15

تصاویر لورفته از مرسدس CLA مدل 2020 (+عکس)

منبع : عصر ایران کد خبر: 1507584
از آنجا که این خودرو آخرین نسخه بازطراحی شده از CLA است، ما شاهد فضایی درونی شبیه به مدل‌های جدید کلاس A در آن هستیم.

سال نوی میلادی برای طرفداران خودرو با لو رفتن تصاویر استتاری از نسل دوم مرسدس CLA و دقیقا یک هفته قبل از معرفی آن در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک آغاز شد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از موتور1 ، این نسخه پروتوتایپ نزدیک به تولید در مجارستان شکار عکاسان شده و در میان حوزه شلوغ و پلوغ کامپکت های امروزی با ستاره سه پر خود به عنوان یک تازه وارد می درخشد.

از آنجا که این خودرو آخرین نسخه بازطراحی شده از CLA  است، ما شاهد فضایی درونی شبیه به مدل های جدید کلاس A در آن هستیم.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

برجستگی های مشکی براق و دروخت های درشت قرمز در کابین جذاب از آب درآمده اند  و همچنین یک صفحه نمایش کاملا دیجیتال 10.25 اینچی به عنوان بخشی از سیستم MBUX برای همگان جالب خواهد بود.

مرسدس با  سیستم جدید اطلاعات و سرگرمی قابلیت های محصولی مانند CLA در نسخه 2020 را افزایش خواهد داد و به همین دلیل بنز معرفی این نسل از CLA در نمایشگاه های فناوری را جشن خواهد گرفت.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

آلمان ها قصد دارند این خودرو را در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک ماه جاری به نمایش بگذارند. از طرفی این برند آلمانی به همراه ب ام و و آئودی تصمیم دارند نمایشگاه خودرویی دیترویت را از فهرست برنامه هایشان حذف کرده و به همین دلیل شاید رویداد  CES بهترین فرصت برای تحلیل نسل جدید باشد.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

پیش بینی می شود این خودرو کمی بزرگتر از اجداد خود باشد. موتور این خودرو نیز از همان انواعی است که با همکاری رنو برای هاچ بک کلاس A معرفی شده است.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020


تصاویر لورفته از مرسدس CLA مدل 2020 (+عکس)
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها