بازدید: 7

نباید به اعتماد نسل جوان خیانت کنیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1506262
نحوی نژاد گفت: ما به عنوان مسئولین جامعه نباید به اعتماد نسل جوان خیانت کنیم.

معاون توانبخشی سازمان بهزیستیبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین نحوی نژاد معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور صبح امروز (چهارشنبه دوازدهم دیماه) در بیست و سومین کنگره کاردرمانی ایران که در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، اظهار کرد: تا نیروی با انگیزه و جوان نداشته باشیم به هدف خود نمی رسیم.

وی با بیان اینک هدر تمام کار نوعی انحصار گرایی وجود دارد، افزود: نسل جوان نسلی که به محبت و دخالت شایسته در امور نیازمند است.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد:ما به عنوان مسئولین جامعه نباید به اعتماد نسل جوان خیانت کنیم.

وی با بیان اینکه نسل جوان ما امید به آینده واضح و شفاف دارد، بیان کرد: دانشکده های توانبخشی را آینده های غیر شفاف تهدید می کند.

نحوی نژاد با بیان اینکه استخدام ها، سمت های مدیریتی و بازار در انحصار برخی از افراد هستند، افزود: دانشجویان باید بعد از فارغ التحصیلی دلخوش به ارتباط با مسئولین باشند.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با بیان اینکه دانشجویان با دانشجویان باید به دنبال ارتباط سازنده با انجمن های علمی باشند تا می تواند راه و چاه رشته خود را به دست آورند، ادامه داد: آن ها بعد از فارغ التحصیل شدن باید به دنبال این باشند که ادامه تحصیل بدهند.

وی گفت: دانشجویان رشته کاردرمانی باید نیاز های درمانی و توانبخشی این افراد را برآورده کنند و  اساتید هم در تولید دانش موثر باشند.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بخشی از امور توانبخشی که به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مربوط می شود، ادامه داد: باید زمینه کار و فیلد های و موثر را در این زمینه فراهم کنند و سازمان بهزیستی هم در ارتباط با این ارگان تلاش هایی انجام میدهد.

نحوی نژاد مطرح کرد:بیمه توانبخشی امری ضروری است همچنین اهمیت بیمه های توانبخشی از کسی پوشیده نیست بسیاری از این کاردرمانان زمانی که بدانند بیمه هستند در مناطق محروم نیز بهترین فعالیت ها را انجام میدهند

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: معلولین را باید درک کرد و زمینه ای را برای رشد و توانبخشی آن ها فراهم کرد.

انتهای پیام/


نباید به اعتماد نسل جوان خیانت کنیم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها