بازدید: 8

کارشناس داوری:پنالتی ماشین سازی و گل پرسپولیس دیده نشد

منبع : تابناک کد خبر: 1498489

سعید مظفری زاده، داور بین المللی و سابق فوتبال ایران قضاوت سیدرضا مهدوی در بازی دو تیم پرسپولیس و ماشین سازی را همراه با چند اشتباه ارزیابی کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، سعید مظفری زاده با اشاره به دو یا سه تصمیم کلیدی داور بازی، درباره این مسئله صحبت می کند که داوران می توانند روی نتایج مسابقات تاثیرگذار باشند. 

* در دقیقه 10، شجاع خلیل زاده در برخورد با مهاجم ماشین سازی در محوطه جریمه پرسپولیس باعث سرنگونی او شد. این موضوع باعث شد تا یک پنالتی به نفع ماشین سازان گرفته نشود.

* در نیمه نخست، یک آفساید به سود پرسپولیس اعلام شد که البته به دلیل عدم پخش آهسته این صحنه نمی توان از صحت و سقم آن اطلاع پیدا کرد. 

* در نیمه اول بحثی میان بیرانوند و نوراللهی در گرفت؛ اما با توجه به این که شدت خاصی نداشت، نمی توان تنبیه داوری برای آن در نظر گرفت.

* در نیمه دوم، پرسپولیسی ها در دقیقه 62 و شلوغی های محوطه جریمه حریف، به یک برخورد مشکوک بودند؛ اما عدم پخش تصویر آهسته این صحنه نیز باعث شد تا نتوانیم درباره آن حرفی بزنیم.

* امید عالیشاه در دقایق پایانی، توپی که تاثیری روی دروازه نداشت را محکم به سوی فنس های دور زمین کوبید و همین اتفاق تماشاگران حاضر در آن منطقه از ورزشگاه را عصبی کرد. این حرکت عالیشاه می توانست اتفاق نیفتد؛ اما انجام آن، جو ورزشگاه بنیان دیزل را به هم ریخت و به همین دلیل می شد انتظار یک اخطار به عالیشاه را داشت.

* همچنین تصمیم داور در دادن اخطار به رادوشوویچ، گلر ذخیره پرسپولیس که توپ را از کنار زمین دور کرد کاملا درست بود.

* در چهارمین دقیقه وقت تلف شده پرسپولیس صاحب گل شد اما کمک داور به اشتباه و در حالی که تشخیص گل بودن این توپ زیاد هم سخت نبود، مردود اعلام شد.


کارشناس داوری:پنالتی ماشین سازی و گل پرسپولیس دیده نشد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها