بازدید: 7

اظهارات عجیب و غریب متهم در دفاع از خود: من ضرر کردم!

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1493836
متهم در اولین دفاع از خودش مدعی شد نه تنها از گرفتن ارز دولتی سود نبرده است بلکه از گرفتن ارز دولتی ۲۰۰ میلیون تومان هم متضرر شده است!

خبرگزاری فارس: قاضی موحد در ادامه جلسه رسیدگی به اتهامات اخلالگران در نظام پولی کشور متهم قربانعلی فرخزاد را به جایگاه فراخواند و از وی خواست خود را معرفی کند و در زمینه سواد خود به بیان مطلب بپردازد. همچنین از وی در خصوص شغلش از ابتدای ورود به عرصه کار پرسید.

متهم در جواب گفت؛ بنده در زمان رژیم منحوس پهلوی کارگاه درب و پنجره سازی داشتم و در سال های حدود ۵۴ در شهر اهر کشاورزی انجام می دادم، همچنین بنده پس از آن سی سال آهن فروش نیز بودم.

قاضی موحد گفت: از چه سالی وارد عرصه تجارت شدید؟

متهم پاسخ داد: بنده از سال ۸۵ اقدام به خرید شرکت آب معدنی کردم.

قاضی موحد در خصوص سابقه کیفری متهم از وی سؤال پرسید که متهم پاسخ داد: بنده چهل سال پیش پس از انقلاب به اتهام فروختن یک شاخه گرانفروشی آهن چند روزی را در زندان بودم.

قاضی پرسید تحصیلات شما چقدر است و به چه زبانی یا زبان هایی مسلط هستید؟

متهم گفت: زبان آذری به عنوان زبان اصلی بنده است و فارسی را نیز بلد هستم.

قاضی موحد بیان کرد: آیا زبان دیگری جز این زبان ها را فراگرفته اید؟

متهم پاسخ داد: من ترک اورجینال و زبانم اصلی است و جز این موارد، زبانی به جز زبان حرف زدن با خدا را بلد نیستم.

قاضی موحد از وی پرسید: براساس کیفرخواستی که قرائت شد، اتهام شما اخلال در نظام ارزی از طریق قاچاق عمده و سازمان یافته در حد کلان است، یعنی شما با ایجاد تشکیلات اقداماتی را انجام دادید، شما به آنچه باید، عمل نکردید و مبالغ دریافت شده را با همکاری در بازار آزاد فروختید. این اتهام شما است، چه دفاعی دارید؟

متهم پاسخ داد: هر آنچه در پرونده وجود دارد دروغ است، همچنین شما می دانید که نوشته های دادستان دروغ است، برای ما تنها دو ماه ارز دولتی دریافت شد و بقیه موارد اینطور نبوده است.

قاضی موحد گفت: شما چقدر ارز گرفتید؟

که متهم در پاسخ گفت: بنده در دریافت ارز ۲۰۰ میلیون تومان ضرر کردم و ارز ها را برای این دریافت کردم تا ورق استیل و دستگاه وارد کنم و زمانی که تحریم ترامپ شروع شد، به ما جنسی ارائه نشد.


اظهارات عجیب و غریب متهم در دفاع از خود: من ضرر کردم!
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها